Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Legjendat e “Fifa 18 Ultimate Team” do të vijnë në PS4 dhe PC, jo më një eksluzivitet për Xbox

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *