fbpx

Tag: overwatch

Valorant pro Sinatraa u pezullua pas akuzave për sulme seksuale
Jay "Sinatraa" Won, një nga emrat më të mëdhenj në Valorant, është pezulluar nga loja dhe nga ekipi i tij pas akuzave për sulm seksual. Në një deklaratë të postuar të martën, Cleo Hernandez postoi një llogari të gjatë të…
Season 27 i Overwatch është live tashmë
Lojtarët e Overwatch janë të lumtur të shohin një sezon të ri kompetitiv që fillon pasi kaluan një mori problemesh javën e kaluar. Sezoni 27 tani është LIVE në të gjitha platformat, duke u dhënë lojtarëve një shans të hidhen…
Ky baba gamer bëhet viral pas këtij gameplay kaotik në Overwatch
Një prind jashtëzakonisht energjik është bërë viral në Twitter për stilin e tij unik të Overwatch që barazohet me një stërvitje të vërtetë ndërsa luante si Lucio Ndërsa luante një Deathmatch si Lucio, ky prind u zhyt shumë në lojë.…
A po “vdes” Overwatch? Sa popullore është loja së fundmi?
Çfarë po ndodh së fundmi me Overwatch? Viti 2021 nuk ka shumë që ka ardhur dhe për disa muaj Overwatch mbush afërsisht 5 vite që është lançuar. Por së fundmi shumë thashetheme kanë qarkulluar rreth Overwatch duke thënë që loja…
Kur do të vijë eventi Lunar New Year 2021 në Overwatch?
Gjithçka çfarë dimë rreth eventit Lunar New Year 2021 në Overwatch Eventi i Lunar New Year në Overwatch është gjithmonë të veçanta dhe mezi priten nga lojtarët dhe kjo gjë nuk ka ndryshuar as ketë vit. Lojtarët mund të luajnë…
Blizzard sjell përsëri dhurata për lojtarët e Overwatch
Dhurata të tjera vijnë për lojtarët e Overwatch Nëse jeni një lojtarë i ri i cili e ka marrë Overwatch së fundmi ose një lojtar i vjetër i cili e ka marrë lojën para shumë kohësh, Blizzard ka vendosur t’iu…
Overwatch do të jetë falas gjatë festave të fundvitit
Blizzard iu uron për festat e fundvitit duke iu ofruar Overwatch falas Festat e fundvitit erdhën dhe shumë kompani nga industria e gaming po japin dhuratë diçka. Blizzard ka vendosur që gjatë këtyre festave të ofroj Overwatch falas për t’u…
Overwatch është falas për tu luajtur gjatë festave të fundvitit
Blizzard aktualisht po sjell një provë falas për Overwatch nëse dëshironi t'i jepni asaj një shans gjatë pushimeve Gjithçka çfarë ju duhet të bëni është të drejtoheni në faqen e internetit të Blizzard dhe të shtypni butonin e shkarkimit. Nëse…
Dota 2 do të marrë një “sistem të stilit Overwatch” të ngjashëm me CS:GO
Javën e shkuar, zhvilluesi i Dota 2, Valve zbuloi një tufë me updates që po drejtohen për lojën MOBA në Fall Season. Duke mbuluar disa aspekte të lojës si Guilds, Dota Plus subscription service dhe më shumë. Postimi gjithashtu përmend…
Blizzard do ju japë 2 sete me skine lojtarëve që shohin Overwatch Contenders çdo muaj
Blizzard po i ofron fansave të Overwatch që shohin Contenders content një Genji skin duke filluar që sot. Skini jeshil me të bardhë Contenders Genji shoqërohet nga një icon dhe spray. Overwatch Contenders është një seri turnamentesh për lojtarët që…