20,000 cheaters të Warzone u bënë ban së fundmi
Sezoni i gjashtë i Warzone filloi dje, dhe afërsisht 20,000 lojtarë do ta humbin atë. Një raport Vice thotë që Activision lëshoi ​​një çekiç të madh ban-esh në cheat-e dje pasi kompania i zbuloi ata duke përdorur një cheat popullor.…
Update-i i Call of Duty Season 6 po bën crash lojën
Update-i i Season 6 për Call of Duty: Warzone dhe Modern Warfare sjell me të një sistem të ri të sistemit të metros në Verdansk, por gjithashtu duket të ketë bërë broken lojën për disa përdorues. Lojtarët po raportojnë crashes…
Shihni trailerin e fundit të Assassin’s Creed Valhalla
Deri tani duket shumë mirë Assassin's Creed Valhalla premton të jetë një video shumë serioze, nëse traileri i mësipërm është ndonjë gjë për të treguar. Janë dy minuta të skenave të lojës: nga shtëpia e tyre, Vikingët komplotojnë pushtimin e…
Si të bëni unlock battle pass-in e sezonit 6 në Warzone & Modern Warfare
Farah, Nikolai dhe më shumë janë këtu për t'u bërë unlock Një sezon i ri tani është live në Warzone dhe Modern Warfare, duke sjellë me vete 100 tiers për të bërë unlock të reja për lojtarët. Një përmbajtje e…
Konfirmohet rikthimi i Broadcast si multiplayer map dhe eventi i Halloween
Harta të shumta dhe Warzone gjatë natës po vijnë Trailer-i për sezonin e gjashtë në Call of Duty: Warzone dhe Modern Warfare është këtu dhe tregon plot informacione rreth asaj që arriti në update-tin e sotëm. Ndërsa videoja nxjerr në…
Mass Effect Triology Remastered do të vijë vitin tjetër
Detaje të reja zbulohen rreth Mass Effect: Legendary Edition Pas shumë thashethemeve se kur bundle i Mass Efect Triology Remastered ose siç njihet ndryshe Mass Effect: Legendary Edition do të vijë, më në fund kemi një datë lançimi të përafërt.…
Zbulimi i Call of Duty: Black Ops – Cold War Zombies do të vijë këtë javë
Call of Duty: Modern Warfare i vitit të kaluar nuk kishte një Zombies mode, sepse me sa duket një lumë të vdekurish janë të papajtueshëm me "botën autentike, realiste të Modern Warfare" që zhvilluesi Infinity Ward po përpiqej të krijonte.…
Si të bëheni milionerë të monedhave në FIFA 21
Tani është koha për të përdorur udhëzuesin tonë të monedhave FIFA 21 për të ndërtuar një skuadër për finalen më të lartë dhe për të fituar para. Ndërsa FIFA 21 po vjen në 9 Tetor. Tani është koha për të…
Ky leak i Fortnite zbulon Dual Auto Pistols për Mystique
Epic Games mund të prezantojë më në fund një armë Mythic për Mytique, teksa crossover-i Marvel x Fortnite vazhdon gjatë Season 4. Dataminers si Mang0e kanë zbuluar prova të dual-wield automatic pistols. Sipas një tjetër leaker-i arma mund të jetë…
Vjen update-i i dytë i NBA 2K21
Vëmendje, ballers! Ekipi i Visual Concepts ka vazhduar përpjekjet e tyre në përmirësimin e NBA 2K21 dhe së fundmi ata kanë ndarë patch-in e dytë në PlayStation 4 dhe Xbox One! Ky update sjell rregullime të shumta, duke përfshirë një…