20,000 cheaters të Warzone u bënë ban së fundmi
Sezoni i gjashtë i Warzone filloi dje, dhe afërsisht 20,000 lojtarë do ta humbin atë. Një raport Vice thotë që Activision lëshoi ​​një çekiç të madh ban-esh në cheat-e dje pasi kompania i zbuloi ata duke përdorur një cheat popullor.…
Update-i i Call of Duty Season 6 po bën crash lojën
Update-i i Season 6 për Call of Duty: Warzone dhe Modern Warfare sjell me të një sistem të ri të sistemit të metros në Verdansk, por gjithashtu duket të ketë bërë broken lojën për disa përdorues. Lojtarët po raportojnë crashes…
Shihni trailerin e fundit të Assassin’s Creed Valhalla
Deri tani duket shumë mirë Assassin's Creed Valhalla premton të jetë një video shumë serioze, nëse traileri i mësipërm është ndonjë gjë për të treguar. Janë dy minuta të skenave të lojës: nga shtëpia e tyre, Vikingët komplotojnë pushtimin e…
Si të bëni unlock battle pass-in e sezonit 6 në Warzone & Modern Warfare
Farah, Nikolai dhe më shumë janë këtu për t'u bërë unlock Një sezon i ri tani është live në Warzone dhe Modern Warfare, duke sjellë me vete 100 tiers për të bërë unlock të reja për lojtarët. Një përmbajtje e…
Konfirmohet rikthimi i Broadcast si multiplayer map dhe eventi i Halloween
Harta të shumta dhe Warzone gjatë natës po vijnë Trailer-i për sezonin e gjashtë në Call of Duty: Warzone dhe Modern Warfare është këtu dhe tregon plot informacione rreth asaj që arriti në update-tin e sotëm. Ndërsa videoja nxjerr në…
League of Legends zbulon dy Halloween Champion skins
Kush jane skin-et e radhes per kete halloween ne League of Legends Ne mund të kemi parë vetëm fazën e parë në disa prej skin-eve të ardhshme të Halloween , pas një rrjedhje të dukshme që është shfaqur në internet.…
League of Legends Season 11 po afron dhe kush janë ndryshimet që Riot sjell
Këtu do të gjeni tëgjitha ndryshimet e sezonit 11 në League of Legends League of Legends Sezoni 11 është pothuajse këtu. Nëse doni të merrni shpërblimet tuaja të radhës për Sezonin 10, nuk ju mbetet shumë kohë për të pritur.…
Mass Effect Triology Remastered do të vijë vitin tjetër
Detaje të reja zbulohen rreth Mass Effect: Legendary Edition Pas shumë thashethemeve se kur bundle i Mass Efect Triology Remastered ose siç njihet ndryshe Mass Effect: Legendary Edition do të vijë, më në fund kemi një datë lançimi të përafërt.…
Patch 18.4 i Hearthstone bën nerf Druid & Turtle Mage
Po ashtu Elementals janë tashmë pjesë e Battlegrounds Në kombinim me një event të sapo shpallur, The Masquerade Ball, Hearthstone Patch 18.4 po sjell dy nerf-e në dy karta Standard që do të ndikojnë si në Standard ashtu edhe në…
Zbulimi i Call of Duty: Black Ops – Cold War Zombies do të vijë këtë javë
Call of Duty: Modern Warfare i vitit të kaluar nuk kishte një Zombies mode, sepse me sa duket një lumë të vdekurish janë të papajtueshëm me "botën autentike, realiste të Modern Warfare" që zhvilluesi Infinity Ward po përpiqej të krijonte.…