Ky është mode-i i Black Ops – Cold War që nuk mund të luani për 1 vit
Këto janë planet që activision dhe treyarch kanë për zombie mod Po, më shumë mënyra ekskluzive të PlayStation po vijnë për Call of Duty: Black Ops - Lufta e Ftohtë, sipas partneritetit të gjatë midis Sony dhe Activision. Kompanitë kanë…
Bug-u i FIFA 21 bën që lojtarët të kërcejnë si Super Mario
Në fillim të këtij muaji, EA lëshoi ​​FIFA 21, duke shërbyer si loja e 28-të në serinë FIFA. Sigurisht, nuk është e pazakontë që lojërat që sapo janë lëshuar të mbushen me bugs dhe glitches të vogla, dhe meqënëse po…
Epic konfirmon se crossover-i me Marvel do të vazhdojë përtej Season 4
Fortnite dhe Marvel i kanë kryqëzuar rrugët sërish dhe duket se integrimi i tyre nuk do të ngadalësohet. Drejtori krijues i Epic Games, Donald Mustard, ka konfirmuar se ka shumë kontent të planifikuar për lojtarët për "shumë vite." Marvel u…
Update i ri Warzone heq helikopterët dhe shton Juggernaut Royale
Këto janë ndryshimet që Warzone dhe MW sjell Infinity Ward ka shtyrë një perditsim të ri të listës së dëgjimit për të dy Call of Duty: Modern Warfare dhe Warzone dhe ndërsa shton disa mënyra në lojë si Juggourdnaut Royale,…
Black Ops Cold War tashmë ka vendosur rekord të ri
Call of Duty falenderon fansat dhe lojtarët që kanë luajtur Open Beta Ekskluziviteti Call of Duty nuk po tregon shenja ngadalësimi pasi Black Ops Cold War Beta e Treyarch e fundit kaloi parashikimet dhe shkatërroi rekordet. Që nga lëshimi i…
Qendërmbrojtësit më të mirë që duhet të blini në Ultimate Team
Ne kemi përpiluar një listë me 8 mbrojtësit më të mirë qëndror me një gamë të mirë të ligave, kombësive dhe çmimeve Për t'ju ndihmuar, këtu është lista jonë e disa nga qendërmbrojtësve më të mirë në FIFA Ultimate Team.…
Si të bëni sfidat sekrete të Cleanse Tanks & Escape në Fortnite
Sfidat e fshehura në Fortnite mund të jenë një pjesë e vogël e lojës, por janë mëse të mirëpritura nga lojtarët. Mbi të gjitha për faktin që marrin mjaftueshëm xp për t'i plotësuar ato. Fortnite Season 4 prezantoi shumë gjëra…
EA prezanton ekipin e parë Rulebreakers në FIFA 21 Ultimate Team
Promo e Rulebreakers filloi së fundmi në FIFA 21 Ultimate Team Ky promovim i ri i FIFA 21 Ultimate Team ka të bëjë me lojtarët e futbollit "të cilët sfidojnë status quo-në duke shkatërruar fushën me upgrades të përhershme unike",…
Duket se Ghostbusters do të vijnë në Fortnite
Fortnite tashmë është futur në shpirtin e Halloween me fillimin e Fortnitemares 2020, por duket se më shumë gjëra do të vijnë së shpejti gjithashtu. Më specifikisht, një crossover me Ghostbusters. Dataminers kanë zbuluar detajet e disa cosmetics dhe achievementes…
Si të rikuperoni lojtarët që keni bërë ‘Quick Sell’ në Ultimate Team në FIFA 21
Pra padashje shitët lojtarin më të mirë që ju ka qëlluar në FUT? Mos u shqetësoni, ekziston një mënyrë super e lehtë për të rikuperuar lojtarët e FIFA 21 që mund t’i bëni 'quick sell' në Ultimate Team Kjo veçori…