redbullmeo-season6

Red Bull M.E.O

18 Korrik – 12 Gusht 2023

pubg-mobile

Regjistrohu Tani!


Pas një sezoni të pestë të jashtëzakonshëm që pa lojtarë nga 30 vende të konkurrojnë në lojërat më të mëdha mobile, Red Bull Mobile Esports Open rikthehet për 2023.Bëni gati ekipin tuaj për të zbritur me parashutë edhe një herë në sezonin 6 të Red Bull M.E.O – e vetmja garë e Mobile E-sports kthehet në Shqipëri për herë të tretë. Kualifikimet online do të zhvillohen ku skuadrat dhe lojtarët më të mirë nga kualifikueset do të kenë mundësinë të marrin pjesë në Finalet Kombëtare LIVE. Sezoni 6 premton të jetë më i miri deri tani!


Regjistrimet: 26 Qershor – 17 Korrik 2023
Kualifikimet ONLINE: 18 – 23 Korrik 2023
Finalja: 12 Gusht 2023

Bëhuni pjesë e Discord-it tonë

GameON Albania në Discord

Red Bull M.E.O. i këtij viti do të jetë më i fortë se kurrë pasi lojtarët nga 30 vende kanë mundësinë të konkurojnë, të fitojnë dhe të ndërtojnë reputacionin e tyre në një seri lojërash mobile. PUBG MOBILE është shpallur si loja globale e sezonit 6.

Si gjithmonë, Red Bull M.E.O është falas dhe i hapur për këdo mbi 18 vjeç, duke e bërë më të lehtë regjistrimin dhe marrjen e çmimeve në titujt kombëtarë. Nuk keni nevojë për ndonjë kredencial të veçantë për të pasur mundësinë për të provuar veten në ringun e Red Bull. Për sa kohë që jeni nga një prej vendeve pjesëmarrëse, thjesht duhet të regjistroheni kur të hapen regjistrimet.