Si të bëheni milionerë të monedhave në FIFA 21
Tani është koha për të përdorur udhëzuesin tonë të monedhave FIFA 21 për të ndërtuar një skuadër për finalen më të lartë dhe për të fituar para. Ndërsa FIFA 21 po vjen në 9 Tetor. Tani është koha për të…
EA SPORTS zbulon shpërblimet e early access të FIFA 21
EA SPORTS ka zbuluar shpërblimet që lojtarët e Ultimate Team mund të marrin kur early access e FIFA 21 fillon përmes EA Play Në Pitch Notes të tyre të 25 Shtatorit, EA zbuloi se kushdo që luan në periudhën e…
FIFA 21 nuk do të marrë demo
EA Sports ka bërë thirrje për të hequr demon e FIFA-s këtë vit dhe të përqendrohet në forcimin e përvojës. Zhvilluesi i lojës së futbollit u hodh në Twitter për t'i dhënë tifozëve azhurnimin, duke shpjeguar më tej se përsëri…
Jota shpjegon se si FIFA 20 e bëri atë një lojtar më të mirë
Nënshkrimi i ri i Liverpoolit, Jota shpjegon se si FIFA 20 e bëri atë një lojtar më të mirë Nënshkrimi i ri i Liverpool, Diogo Jota ka shpjeguar se si FIFA është në të vërtetë "e dobishme" kur bëhet fjalë…
FIFA 21 konfirmon lojtarët më të mirë të gjuajtjeve të lira dhe një prej tyre është shqiptar
Edhe pse përfshirja e Lionel Messi nuk do të ngrejë vetulla, Enis Bardhi patjetër që po, pasi shqiptaro-maqedonasi është lojtari i katërt në FIFA 21 me më shumë saktësi në faulle Për habinë e askujt, Lionel Messi është emëruar lojtari…
Ratings e FIFA 21 për PSG, Spurs & Inter Milan konfirmohen
Klubet partnere të EA SPORTS, PSG, Tottenham Hotspur dhe Inter Milan kanë konfirmuar ratings e FIFA 21 për shumë nga lojtarët e tyre tashmë Më poshtë, ne do të shohim nëpër Paris Saint-Germain, Tottenham Hotspur dhe Inter Milan një nga…
Këta janë 5 lojtarët më të shpejtë në FIFA 21
Një nga aspektet kryesore në FIFA është vrapi ose shpejtësia e sprintit, e cila përbën një komponent thelbësor në vendosjen e asisteve të shkëlqyera dhe krosave fantastike. Lojtarët në të gjithë globin shpesh kërkojnë një mesfushor krahu ose sulmues të…
Shumë lojtarë dhe fansa nuk janë të kënaqur me ratings e FIFA 21
FIFA 21 nuk po merr vlerësimet kur bëhet fjalë për ratings. Siç pritej, lojtarët kanë shumë për të thënë në lidhje me ratings të reja të lojtarëve. Electronic Arts ka nënvlerësuar kaq shumë lojtarë të shkëlqyeshëm që nga viti i…
Romelu Lukaku acarohet me EA pasi “i ngatërruan” rating të tij në FIFA 21
Talismani belg gëzoi një formë të shkëlqyeshme që prej nënshkrimit për klubin, të menaxhuar nga ish-menaxheri i Chelsea dhe Juventus, Antonio Conte. Pas nënshkrimit për klubin e Milanit nga Manchester United, Rom shënoi 23 gola në 36 paraqitje. Me një…
Messi është përsëri lojtari më i mirë në FIFA 21 këtë vit
Si zakonisht çdo vit, Electronic Arts zbuloi statistikat për 100 futbollistët më të mirë të këtij viti FIFA 21, pak para lëshimit të lojës. Në dhjetëshen e parë ne shohim lojtarë me një rezultat të përgjithshëm që është i barabartë…