Njoftohen këngët e reja të Just Dance 2020 gjatë Gamescom
Disa nga këngët e Just Dance 2020 janë zbuluar nga Ubisoft në Gamescom 2019. Këto përfshijnë disa hite të popit Korean, këngë të 2000 dhe pop të ditëve të sotshme. Në krye të listës është Katy Perry dhe Zedd me…
Shikoni pamjet e para të Terminator dhe Joker në Mortal Kombat 11
Traileri i Kombat Pack është publikuar, duke konfirmuar Joker dhe Terminator. Prej kohësh ka qenë e ditur se Kombat Pack-u i parë i Mortal Kombat do të përfshinte tre personazhe të jashtëm, por krahas Spawn, të tjerët gjithmonë kanë qenë…
Ku të gjeni vendndodhjet e memorialeve të Cube në Fortnite
Një guidë me vendndodhjet ekzakte Një pjesë e misioneve Worlds Collide në Fortnite është një detyrë fare e thjeshtë: shko të vizitosh një prej dy vendndodhjeve të memorialeve të Cube në hartën e Fortnite. Fatmirësisht, kjo është fare e lehtë…
Dakotaz do të ndalojë së shpenzuari para në Fortnite
Lojtarët mbështesin mendimin e tij dhe thonë se shpjegimi i Epic për B.R.U.T.E nuk qe i mjaftueshëm Shumë lojtarë të Fortnite nuk ishin të kënaqur nga shpjegimi i Epic se pse robotët gjigandë overpowered B.R.U.T.E. janë akoa pjesë e lojës.…
Epic mbron mechs në Fortnite, duke thënë se nuk shkaktojnë shumë eleminime
"Misioni i Fortnite është të sjelli lojtarët së bashku për të kaluar mirë dhe t'i japë të gjithëve një mundësi për të fituar pa dallim aftësie" Kohët e fundit, nëse keni ndjekur streamer-at e Fortnite ose keni hapur subreddit-in e…
Donald Trump fajëson videolojërat për masakrat e bëra në SHBA
"Duhet ta ndalojmë ngritjen në kult të dhunës në shoqërinë tonë," Pas dy masakrave që kanë ndodhur përgjatë fundjavës në SHBA, që lanë pas më shumë se 30 të vdekur dhe 50 të tjerë të plagosur, Presidenti Trump ka fajësuar…
Capcom fton fansat e Resident Evil të testojnë një lojë të re
Loja mund të jetë një remake i Resident Evil 3 Capcom është duke kërkuar që fansat e Resident Evil të japin mendimin e tyre për një lojë të re e cila është ende në zhvillim, sipas një e-mail-i që iu…
Lojtarët e Fortnite janë të acaruar nga robotët në Season 10
Raketat e robotëve duket se po shkatërrojnë gjithçka, përfshirë këtu nervat e lojtarëve Season 10 në Fortnite, ndër shumë gjëra të tjera, solli në lojë robotë që mbajnë brenda dy persona të quajtur B.R.U.T.E., të cilët momentalisht po i shkatërrojnë…
Tilted Town është bërë leak dhe do të vijë së shpejti në Fortnite
Tilted Towers do të rikthehet... ndryshe Epic Games ka ndryshuar shumë gjëra në Fortnite Battle Royale sërish pas lançimit të sezonit 10 të lojës duke shtuar shumë veçori të reja në lojë, por një nga destinacionet më popullore të lojës…
Fortnite Season X nuk do të ketë asnjë mision falas
Duket se duhet të blejmë të gjithë Battle Pass Kur vjen puna tek shpërblimet e Battle Pass në Fortnite, Epic Games gjithmonë ka qënë zemërgjërë për të dhënë sa më shumë prej tyre. Megjithatë, duket se në Season X do…