fairy-tail-review
6.6
Fairy Tail Review
Fairy Tail erdhi në 2007 si një manga përpara se të kthehej në anime. Të…
8.8
F1 2020 Review
F1 2020 tregon se si zhvilluesi zyrtar i lojërave F1, Codemasters, vazhdon të evolojë dhe…
foregone-review
7.0
Foregone Review – Një platformer që të teston durimin
Foregone është një platformer aksion-aventurë interesant dhe me një stil mjaft unik grafik. Loja është…
last-us-2-review
8.4
The Last of US Part II Review pa spoilers
Pas 7 vitesh pritje, The Last of Us Part 2 më në fund ka ardhur.…
fort-triumph-review
8.2
Fort Triumph Review – Një turn-based RPG argëtues
Pas dy vitesh në Early Access, në Steam më në fund është lançuar Fort Triumph,…
resident-evil-3-remake-review
7.8
Resident Evil 3 Remake Review – E bukur për aq sa zgjat
Capcom pati shumë sukses me Resident Evil 2 Remake, e cila shiti me miliona kopje…
doom-eternal-review
8.8
Doom Eternal Review – Rikthim në ferr
Seria Doom ka ndihmuar në kthimin e zhanrit first-person shooter në gjigandin që është sot,…
taste-power-review
6.2
Taste of Power Review – Koncept i mirë, por ende larg perfektes
Taste of Power është një lojë Real-Time Strategy e vendosur në një univers me një…
9
Ori and the Will of the Wisps Review – Një platformer magjik
Në vitin 2015, Moon Studios lëshoi Ori and The Blind Forest, një platformer 2D që…
9.2
Dreams GameON Review – Krijoni ëndrrën tuaj
Media Molecule na solli një lojë shumë interesante me mekanika komplekse dhe pamje mahnitëse. Dreams…