fbpx
Zlatan Ibrahimovic do jetë pjesë e filmit të ri Asterix dhe Obelix
Lajmet se suedezi do të merrte një rol në ‘Asterix dhe Obelix:The Silk Road’ morën një konfirmim kur Zlatan Ibrahimoviç postoi një fotografi në faqen e tij në Instagram duke shkruar ‘Antivirus’, emrin e personazhit që do të interpretojë. 39-vjeçari…
Trailer-i i ‘Fast And Furious 9’ shfaq John Cena
Kishte një pikë në ekskluzivitetin e franchise të Fast and Furious, ku filmat filluan të ishin gjithnjë e më pak në lidhje me garat dhe situatat aksion gjysëm të besueshme, duke u bërë përkufizimi i filmave emocionues. Edhe kapitulli i…
Zbulohet data e publikimit të sezonit 5 të La Casa del Papel
Adhuruesit e Money Heist kanë pyetur se kur do të jetë data e publikimit të sezonit të pestë në platofrmën Netflix dhe ne kemi një lajm për ju. Ne jemi informuar se sezoni i pestë dhe i fundit, Money Heist,…
Fillojnë xhirimet e sezonit final të Brooklyn Nine-Nine
Pothuajse dy muaj pas konfirmimit se seriali do të pëfundonte, rifillojnë xhirimet e sezonit të tetë të Brooklyn Nine-Nine.TV Line ka shpërndarë lajmin pasi aktorja Melissa Fumero postoi një foto nga seti së bashku me aktorët e tjerë kryesorë të…
Çfarë surprizash zbulon HBO në 10 vjetorin e Game of Thrones?
Përvjetori i hekurt është më afër se kurrë. Besojeni ose jo, ky muaj shënon 10 vjetorin e debutimit të Game of Thrones në HBO. Episodi i parë i serialit që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve u lançua më 17…
SAG Awards 2021: Viola Davis dhe Chadwick Boseman shkruajnë historinë
Duke prezantuar shfaqjet kryesore në televizion dhe filma,edicioni i të djelës i çmimeve SAG ishte një program i lavdishëm i shkurtër i përmbledhur në vetëm një orë. Sidoqoftë, ky sezon paraqiti prezantimin e parë ndonjëherë të çmimeve SAG për njerëzit…
Marvel publikon trailer-in më të ri të Loki
Marvel Studios ka publikuar trailerin e ri të Loki, serinë e tij të tretë Disney +. Dalja e tij vjen pas debutimit të posterit të parë të serialit në muajin Mars. Shfaqja sjell Tom Hiddleston duke përsëritur rolin e tij…
Season 5 Part 2 i Lucifer do të vijë së shpejti
Netflix njoftoi se tetë episodet e fundit të sezonit të pestë të rrugëtimit të Lucifer do të rikthehen përsëri gjatë ditës së premten të datës 28 maj. Kujtojmë se premiera e Season 5 Part 2 , na kthen pas në…
Xhirimet e Season 2 të The Witcher kanë përfunduar
Bazuar në serinë e librave me të njëjtin emër nga autori polak Andrzej Sapkowski, The Witcher u shfaq premierë në Netflix në 2019. Me protagonist Henry Cavill si Geralt i Rivia, sezoni i parë u prit mirë nga admiruesit dhe…
Shtyhet data e lançimit të Mortal Kombat
Mortal Kombat, që është një përshtatje e lojës së famshme, është shtyrë një javë. Filmi i prodhuar nga Warner Bros. ishte planifikuar të shfaqej në 16 Prill, por tashmë është marrë vendimi që data e shfaqjes të shtyhet me një…