League of Legends zbulon dy Halloween Champion skins
Kush jane skin-et e radhes per kete halloween ne League of Legends Ne mund të kemi parë vetëm fazën e parë në disa prej skin-eve të ardhshme të Halloween , pas një rrjedhje të dukshme që është shfaqur në internet.…
League of Legends Season 11 po afron dhe kush janë ndryshimet që Riot sjell
Këtu do të gjeni tëgjitha ndryshimet e sezonit 11 në League of Legends League of Legends Sezoni 11 është pothuajse këtu. Nëse doni të merrni shpërblimet tuaja të radhës për Sezonin 10, nuk ju mbetet shumë kohë për të pritur.…
League of Legends Patch 10.20 patch notes, Dragonmancer skins dhe më shumë
Riot Games ka konfirmuar League of Legends Patch 10.20 Riot Games ka konfirmuar që Patch 10.20 i League of Legends do të mbërrijë në orar dhe ne kemi marrë të gjitha shënimet e patch-eve, ndryshimet e bilancit dhe më shumë që…
Riot Games zbulon pse Yasuo & Yone kanë të njëjtën aftësi Q
Zhvilluesit e Riot Games kanë shpjeguar pse Yone ka një aftësi që ishte pothuajse identike me Yasuo's Q. Ngjarja Spirit Blossom prezantoi shumë ndryshime të reja, duke përfshirë dy kampionë të rinj në universin e League of Legends. Pasi Lillia…
Samira e League of Legends po shkakton trazira tek lojtarët
Ky 'Trëndafil i Shkretëtirës' po tregohet shumë i mprehtë për disa Samira, kampionia më e fundit e League of Legends, është një problem dhe ka të ngjarë që ajo të përkeqësohet. Ajo arriti në lojë më herët këtë javë dhe…
1.1 milion shikues panë ditën e parë të Lol Worlds 2020
Me shumicën e tifozëve të esports të League of Legends të uritur nga veprimi i LAN në vitin 2020, Kampionati Botëror i këtij viti në Shangai ka qenë padyshim më i parashikuari ndonjëherë. Sot turneu u zhvillua me raundin e…
League of Legends bën nerf critical strikes në Season 11
Këto janë dryshimet që do të marin items-at që kanë "critical strikes" Riot Games më në fund është vendosur të nerfojë shumëfishuesin e dëmeve "critical strike" të famshme të League of Legends në Sezonin 11, pas viteve të bazës së…
League exploit lejon që Sylas të vjedhë përgjithmonë ultimate-et
Këto janë ndrryshimet që sylasi do të mar në League Një shfrytëzim i ri i Ligës është shfaqur në Patch 10.19 që lejon Sylas të fusë në xhep ultimates e armikut si aftësitë themelore për pjesën tjetër të lojës. Ndërsa…
League Patch 10.20 sjell buff të Varus & Aatrox dhe më shumë
League Patch 10.20 trregon buff-et të Varus & Aatrox, nerfs të Katarina, më shumë Patch-i League of Legends 10.20 është i radhës në menu ndërsa shkalla në internet largohet nga kampionati konkurrues gjatë Worlds. Këtu janë të gjithë buffs, nerfet…
Personazhet e League që mund të prisni të shihni në Worlds 2020
Ja një pamje paraprake për metën e ardhshme. Kampionati Botëror i League of Legends 2020 fillon nën një javë. Patch 10.19 do të formojë metën e turneut, e cila mund të duket pak më ndryshe nga ajo që panë tifozët…