Leak në Warzone sugjeron një killstreak i ri që do të vijë në Buy Stations
Lojtarët kohët e fundit kanë vërejtur disa Counter UAV në Warzone, por një leak sugjeron që killstreak do të vijë së shpejti në Buy Stations Kohët e fundit, Warzone mirëpriti një mori Contracts për të nxitur aksionin në lojë, përfshirë…
Një studim mund të ketë zbuluar çmimin e PS5
Sa do të ishit të gatshëm të paguanit për PS5? Për shumë gamers, lançimi i PlayStation 5 mund të jetë ndodhia më e shumëpritur e të gjithë vitit. Konsola e gjeneratës së ardhshme pritet të ofrojë arritje të reja përsa…
Drejtorja e The Witcher flet për transformimin e Ciri në Season 2
Season 2 do të sjellë Cirin që njohim të gjithë. The Witcher është në një pikë shumë interesante tani që është në prag të sezonit të dytë. Tashmë që të tre linjat e personazheve janë kryqëzuar me njëra-tjetrën, fansat kanë…
Shikoni pamjet e reja nga Horizon Forbidden West
Një nga lojërat më mbreslënëse që u prezantua gjatë eventit të fundit të PlayStation 5 ishte Horizon Forbidden West. Aventura e re e Aloy është krijuar për gjeneratën e re që nga fillimi dhe siç pritej, Guerilla Games ka bërë…
Drejtori i God of War reagon ndaj kërcënimeve me vdekje të bëra kundër TLOU2
Përpara se të lançohej, drejtori i The Last of Us 2, Neil Druckmann, tha se loja do të ishte kontradiktore dhe se disa nuk do e pëlqenin. Është e qartë se kjo frazë mund të jetë ekzagjeruar pak, pasi teksa…
Ky trailer filmi i Red Dead Redemption vendos Kit Harington si protagonist
Lojërat e Red Dead Redemption kanë qenë pa frikë disa nga hitet më të mëdha në industrinë e gaming, duke i mbajtur lojtarët të zënë me vite pas lançimit të tyre. Pa patur ende asnjë informacion nëse një Red Dead…
Ky leak i Fortnite zbulon datat e lançimit të makinave në Season 3
Leaker-i i njohur i Fortnite, HYPEX, zbuloi se kur do të vijnë makinat në battle royale. Në një nga trailerat e sezonit të ri, Epic Games tregoi një skenë me makina që qarkullonin rreth hartës. Tani duke marrë parasysh se…
Këto janë skinet më të rralla të Wraith në Apex Legends
Këto janë disa nga skinet më të mira dhe më të rralla në lojë. Apex Legends është plot me personazhe të ndryshëm me aftësi unike, por një nga personazhet më popullorë të lojës është Wraith. Ka pamje të ndryshme të…
30 minuta gameplay e Assassin’s Creed Valhalla është bërë leak
Pamjet e shfaqura të lojës së ardhshme janë shfaqur në disa vende të ndryshme në internet gjatë ditës së kaluar, dhe shumë kopje tashmë janë hequr, megjithëse mund të shihen ende përmes këtij postimi të Reddit në kohën e shkrimit.…
Riot hedh shenja drejt linjës së re të skins të LoL, të quajtur Spirit Blossom
Zhvilluesi do të nxjerrë më shumë informacione në lidhje me linjën e re të skins më 7 korrik Linjat e skins kanë qenë një mënyrë e shkëlqyeshme për të prezantuar elementë të rinj në historinë e Legends dhe për të…