2 karta të Mage në Hearthstone po marrin nerfs
Minioni Legendary Astromancer Solarian dhe Legendary spell, Evocation do të marrin nerf javën e ardhshme, njoftoi Blizzard. Megjithëse Astromancer Solarian nuk do të marrë ndonjë nerf, forma e tij e evoluar, Solarian Prime, do të marrë një nerf. Astromancer Solarian…
Patch-i next-gen i ‘Borderlands 3’ do të mbërrijë në ditën e lançimit të konsolave
Opsione të reja co-op do të prezantohen po ashtu 2K Games ka njoftuar se patch-i i zbuluar më parë i gjeneratës së ardhshme për Borderlands 3 do të arrijë së bashku me lançimet e PS5 dhe Xbox Series. Lojtarët që…
Vjen update-i i dytë i NBA 2K21
Vëmendje, ballers! Ekipi i Visual Concepts ka vazhduar përpjekjet e tyre në përmirësimin e NBA 2K21 dhe së fundmi ata kanë ndarë patch-in e dytë në PlayStation 4 dhe Xbox One! Ky update sjell rregullime të shumta, duke përfshirë një…
Patch i parë për Marvel’s Avengers përqendrohet në stabilitetin
Marvel's Avengers ka dalë tani, dhe sapo ka marrë patch-in e saj të parë. "Ky patch kryesisht përqendrohet në stabilitetin", thotë Steam dev blog, "bazuar në të dhënat që kemi mbledhur pasi Early Access filloi disa ditë më parë." Ata…
Patch-i i ardhshëm i Fall Guys do të adresojë 5 crashes më të shpeshta
Fall Guys është duke marrë një patch të madh javën e ardhshme që do të sjellë një përzgjedhje të rregullimeve në lojën Battle Royale Zhvilluesi Mediatonic mori masa për lançimin e patch notes në Twitter, duke renditur të gjitha ndryshimet…
Patch-i i 17 gushtit në CS:GO nuk e heq exploit-in e wallhack
Ky exploit nuk mund të dedektohet nga VAC Një wallhack i ri, i zbuluar nga Sparkles në 12 gusht, po bën namin këto ditë në CS:GO. Ai është një version i ndryshuar i një exploit-i të vjetër, i cili i…
Exploit-i i ri për të marrë para në GTA Online është bërë patch
Update-i i ri i GTA Online ka hequr dy exploits të mëdha nga loja Ndërkohë që shumica e lojtarëve në GTA Online mundohen për të marrë para, ka shumë të tjerë që përdorin exploits për t'i fituar ato. Gjatë javëve…
Patch-i i ri i CS:GO shton dy harta dhe ndryshon Decoy
Dy hartat e reja Mutiny dhe Swamp do të zëvendësojnë Chlorine dhe Jungle Edhe pse lojtarët po shpresonin për një Operation të ri, patch-i i 23 korrikut në CS:GO nuk e ka sjellë atë, por ka sjellë gjëra të tjera.…
Raze do të bëhet nerf në patch-in e ardhshëm të Valorant
Kreu i dizajnit të personazheve të Valorant, Ryan “Morello” Scott, foli për nerfet e bëra ndaj Raze në një livestream Q&A të mbajtur së fundmi, duke identifikuar ultimate-in e saj dhe paternat e lojës. Riot ka si synim që të…
Escape from Tarkov merr një expansion të ri të hartave dhe AI ​​më të rrezikshme
Shikoni ndryshimet e reja që vijnë me patch 12.7 Janë lëshuar patch notes 12.7 për Escape from Tarkov, duke zbuluar një sërë ndryshimesh dhe shtesash emocionuese në lojë, nga armët e reja dhe armiqtë deri në një expansion domethënës në…