Anna-Maria
149 Articles0 Comments

Fortnite shton Musical Emote me Bruno Mars
Pas shumë bashkëpunimesh me artistë të tjerë muzikorë, Fortnite u sjell fansave një emote të frymëzuar nga Bruno Mars. Që nga lançimi, loja hit Battle Royale, Fortnite është bërë e njohur për shumë gjëra, sidomos për crossovers. Duke filluar me Avengers:…
Godzilla Singular Point zbulon pamjen e re të Rodan
Godzilla Singular Point ka lëshuar një vështrim të afërt në dizajnin e saj të ri të Rodan! Megjithëse Godzilla vs Kong po dominon aktualisht box office në mbarë botën, titani i preferuar i fansave mori një përmirësim krejtësisht të ndryshëm…
My Hero Academia Season 5 konfirmon rendin e episodeve të reja
My Hero Academia ka konfirmuar rendin e episodeve për Season 5! Anime-ja më në fund u kthye për sezonin e saj të pestë dhe me këtë vjen një festim i përvjetorit. Faqja zyrtare e My Hero Academia ka filluar të zbulojë informacione…
Apex Legends do të ketë përmbajtje nga Titanfall në Season 9
Apex Legends ka pasur një vit të suksesshëm për nga përmbajtja e re dhe duket sikur një nga features më të kërkuara nga komuniteti i fansave do të vijë: më shumë Titanfall. Titanfall, Titanfall 2, dhe Apex Legends ndajnë një univers,…
Boruto zbulon opening dhe ending theme të reja për Kawaki Arc
Boruto: Naruto Next Generations ka debutuar sekuenca të opening dhe ending theme të reja në episodin më të fundit, si dhe po ndjek sagën Kawaki. Me këtë arc të ri (i quajtur "Kawaki Arc: Clash With Kara") vjen një set…
JoJo’s Bizarre Adventure konfirmon Stone Ocean si sezoni i ri
JoJo's Bizarre Adventure ka konfirmuar se do të vazhdojë me një sezon të ri të quajtur Stone Ocean! JoJo's Bizarre Adventure më parë njoftoi një event të veçantë që mblidhte zërat pas pesë titullarëve të JoJo në anime deri më tani…
Jujutsu Kaisen zbulon një pamje drastike për Maki
Jujutsu Kaisen ka debutuar një pamje të re për Maki Zenin në kapitullin e tij më të fundit në manga! Ndërsa seria origjinale e manga-s e Gege Akutami ka filluar të hedhë hapat e saj të parë në një arc…
5 makinat më të shpejta në GTA Online dhe nga janë frymëzuar ato
GTA Online do ta kishte pasur të vështirë të bëhej një nga lojërat më të vlerësuara në botë po të mos kishte qenë për të gjitha automjetet e mahnitshme që shtohen rregullisht në tregun virtual. Por atje ku ka bollëk,…
Si të merrni Cyber Bunny Bundle në Free Fire?
Në çfarëdolloj zhanri loje, qoftë first-person shooter ose Battle Royale, lojtarët do të vazhdojnë të personalizojnë armët e tyre ose karakterin me gjëra estetike të disponueshme në lojë. Kohët e fundit, bundles, 'pako' me artikujt kozmetikë me shumicë, kanë joshur…
Si të fluturoni me pula në Season 6 të Fortnite
Si të fluturoni me pula në sezonin më të fundit të Fortnite është ndoshta një nga pyetjet më të çuditshme që është kërkuar deri më tani. Me debutimin e derrave, ujqërve dhe grabitqarëve (për të përmendur disa) në lojë, pulat…