Endi
201 Articles0 Comments

Si të merrni Pickle Rick back bling falas në Fortnite
Një kozmetikë krejt e re për lidhjen e Rick and Morty është në dispozicion në Fortnite, kështu që ja se si të fitoni Pickle Rick back bling duke luajtur Zero Build Horde Rush. Back bling-u i ri u shtua si…
Numri i lojtarëve të New World rritet masivisht
Numri i lojtarëve të New World është rritur në Steam pas një fushate të lëshimit të Twitch, duke tërhequr lojtarët e zjarrtë të MMORPG përsëri në botën misterioze të Aeternum të Amazon Numri i lojtarëve të Botës së Re ka…
PlayStation bën lojërat Horror të PS4 vetëm $3
Shitjet masive të Halloween të PlayStation janë drejtpërdrejt në PlayStation Store me gati 350 oferta për lojërat PS4 dhe disa lojëra PS5 gjithashtu. Dhe siç mund ta prisnit, lojërat horror popullojnë shumë shitjet. Në shitjet promocionale janë paraqitur seriale dhe…
Merrni 7 lojëra falas nga Amazon Prime
Shtatë lojëra falas janë aktualisht në dispozicion për anëtarët e Amazon Prime. Lidhja falas e Prime Gaming në nëntor 2022 përfshin Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9, Indiana Jones dhe The Last Crusade, Facility 47, Etherborn, Whispering Willows dhe…
Bëhet leak bundle i ri për Valorant
Skinet Soulstrife do t'i shtojnë një stil gotik çdo arsenali Valorant, por thika është e përshtatshme vetëm për lojtarët më të mëdhenj. Njoftuesi i shquar i Valorant, ValorLeaks ka zbuluar një grup të ri të lëkurës së armëve që vijnë…
EA do të bëjë të paktën 3 lojëra Marvel
Electronic Arts ka nënshkruar një marrëveshje me Marvel për të bërë "të paktën tre lojëra të reja aventure aksion", secila prej të cilave do të tregojë historinë e saj origjinale të vendosur në universin Marvel. Projekti i parë që po…
Muerta është heroi i ri fantazëm në Dota 2
Dota 2 ka shpallur një hero të ri në kampionatin botëror The International 11, revenant gunslinger Muerta të vendosur për të sjellë totalin e heroit të moba në 124 në fillim të vitit të ardhshëm. Ajo është një krijesë e…
Instagram rregullon bug-un e çuditshëm
Një ndërprerje në Instagram që filloi mëngjesin e së hënës është zgjidhur, konfirmoi Instagram në llogarinë e tij në Twitter. Gjatë ndërprerjes, Instagram mbylli përdoruesit dhe u tha shumë prej tyre se "ne pezulluam llogarinë tuaj më 31 tetor 2022".…
Ubisoft konfirmon multiplayer në Assassin’s Creed
Assassin's Creed multiplayer është konfirmuar nga Ubisoft, me zhvilluesit e For Honor të vendosur të drejtojnë rikthimin në internet të lojës së fshehtë RPG, ndërsa presim Mirage Assassin's Creed me shumë lojtarë po vjen, konfirmon Ubisoft, me zhvilluesit e aventurës…
Fansat e Technoblade mbledhin $500,000 për Cancer Research
Adhuruesit e Minecraft dhe content creators të tjerë arrijnë të mbledhin 500,000 dollarë për nder të të ndjerit Technoblade, i cili vdiq nga kanceri në qershor 2022. Fansat e të ndjerit Technoblade, së fundmi mblodhën 500,000 dollarë për t'i dhuruar…