Autori i Metro Dmitry Glukhovsky po punon për lojën e ardhshme
Glukhovsky tha në Instagram se Metro do të vazhdojë Autori Dmitry Glukhovsky hodhi shenja në 2016, pak pas lançimit të Metro 2035, se romanet Metro kishin përfunduar, edhe pse historia e vetë Metro jo. "Mendoj se pyetjeve kryesore iu është…
Sea of Thieves hedh perkohësisht nga froni Fortnite – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. PS Plus ofron Hitman, For Honor dhe 100 GB cloud storage për shkurtin 4. Metro Exodus kalon ekskluzivisht në Epic Store 3. Shikoni të dhenat tuaja në PUBG Reprot 2. EA…
Trailer-i i ri i Metro Exodus do t’ju magjepsë
Disa orë para se Gamescom zyrtarisht të hapte dyert e saj, 4A Games lëshoi një trailer të ri me gameplay-in e Metro Exodus, e cila, pa dyshim, është një nga lojërat më mbresëlënëse që kemi parë deri më tani. Këtu…
Është prezantuar loja Metro: Exodus
Metro: Exodus do të dalë në 2018 Gjatë konferencës së Microsoft në E3, Microsoft zbuloi që 4A Games po punon në një lojë Metro të re të quajtur Metro: Exodus. Kjo lojë është një epike e vërtetë pasi bashkon dyluftimet…