Lajm i Fundit

Sea of Thieves hedh perkohësisht nga froni Fortnite – GameON Weekly

Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për:
5. PS Plus ofron Hitman, For Honor dhe 100 GB cloud storage për shkurtin
4. Metro Exodus kalon ekskluzivisht në Epic Store
3. Shikoni të dhenat tuaja në PUBG Reprot
2. EA heq microtransactions për FIFA 19 në Belgjike
1. Sea of Thieves hedh perkohësisht nga froni Fortnite

GameON Weekly është një emision nga GameON Albania ku ju sjellim një përmbledhje të lajmeve më të rëndësishme të javës.