Lajm i Fundit

Samsung Galaxy A71 – GameON Review | COD Mobile, PUBG Mobile

Kjo video mundësohet nga @Telekom Albania

Ju mund ta porosisni online Samsung Galaxy A71 nëpërmjet Telekom Albania në këtë link: https://www.telekom.com.al/search/?q=a71

Ky eshte Samsung Galaxy A71, nje telefon i ri mid-range i cili ne dukje eshte mjaft impresionues. Me nje display mjaft te madh, procesor te ri dhe kater kamera ne pjesen e prapme te telefonit, le ta zbulojme ne kete GameON Review se si performon ky telefon, ne gaming dhe jo vetem.