Lajm i Fundit

Rikthehet Home Alone falë Google Assistant – GameON weekly

GameON Weekly është një emision nga GameON Albania ku ju sjellim një përmbledhje të lajmeve më të rëndësishme të javës.

Në edicionin e dhjetë të GameON Weekly flasim për:
5. League of Legends dhe Minecraft i japin lamtumirat sistemeve të vjetra
4. Epic Games zhvendos Infinity Blade nga Fortnite
3. Vikendi është tashmë e disponueshme në PUBG:Mobile
2. Trailerat e rinj nga Industria e Kinematografisë
1. Rikthehet Home Alone falë Google Assistant

Bonus: GameON Awards të Shtunën e datës 29 Dhjetor