Lajm i Fundit

Rainbow Six Siege sjell risi dhe rekorde | GameON Buzz

Rainbow Six Siege ka thyer gjatë ditëve të fundit rekorde për sa i përket numrit të lojtarëve, ndërkohë që Ubisoft ka zbuluar gjithçka që pritet të vijë në Year 5 në lojë. Le të zbulojmë më shumë se çfarë do të sjellë ky update në këtë GameON Buzz