Lajm i Fundit

Pamjet e para të lojës Crytek’s Hunt: Showdown

E3 2017, Crytek shfaqi lojën e saj të ardhshme të mbijetesës, Hunt: Showdown. Në Hunt: Showdown, pesë skuadra prej dy lojtarësh ndjekin dhe vrasin demonë në një hartë gjigande. Loja është e fuqizuar nga CRYENGINE dhe synon të jetë një eksperiencë intensive PvE dhe PvP. Më poshtë ju mund të gjeni një video e cila tregon pothuajse 10 minuta pamje të lojës. Shijojeni!