Lajm i Fundit

God of War shpallet loja e vitit në The Game Awards 2018 – GameON Weekly

!!! GIVEAWAY !!! (ju lutemi lexoni më poshte)
Për të festuar nominimet e Golden Globes në kategorinë e filmave të animuar, falë Cineplexx, GameON Albania dhuron 10 bileta për 5 fitues (2 bileta për çdo fitues) për premieren e filmit SPIDERVERSE. Për të marrë pjesë mjafton të bëni Like dhe Subscribe si dhe të komentoni në këtë video me #CINEPLEXX.
“SHËNIM” Fituesit do të përzgjidhen në mënyrë të rastësishme në datën 11/12/2018 dhe orën 18:00. Përzgjedhja do të bëhet në Instagram Live Story dhe biletat do t’i shpërndahen fituesve në Cineplexx Teg pasi ti kemi kontaktuar nëpermjet YouTube.

Spiderverse në Cineplexx në TEG

GameON Weekly është një emision nga GameON Albania ku ju sjellim një përmbledhje të lajmeve më të rëndësishmesh të javës.

Në edicionin e tetë të GameON Weekly flasim për:
5. CS:Go është falas dhe ka një battle – royale mode
4. Vjen sezoni i 7 Fortnite
3. Vekendi, snow- map i ri në PUBG
2. Traileri i ri i Anthem u zbulua në Game Awards
1. God of War shpallet loja e vitit në The Game Awards 2018