Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

EA tregon për lojën e re Need for Speed Payback

Dje Electronic Arts zbuloi për lojën e tyre më të re Need for Speed Payback e cila do të dalë më 10 Nëntor për Xbox One, PS4 dhe PC.

Zhvilluar nga studioja suedeze Ghost Games, Need for Speed Payback duket se është frymëzuar shumë nga filmat Fast dhe Furious, e cila nuk është një gjë e keqe.

Ju mund të shihni trailerin e parë më sipër. EA do të flasë më shumë rreth lojës javën e ardhshme gjatë fillimit të E3, EA Play, e cila fillon të shtunën, më 10 Qershor.