Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

12 minuta nga gameplay i Darksiders III

Darksiders III është konfirmuar këtë javë dhe tani IGN sapo ka publikuar pamjet e para të gameplay-it për Darksiders III.

Darksiders III do dalë në 2018 për PlayStation 4, Xbox One dhe PC.

Cili është mendimi juaj për lojën?

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *