Njoftohet eventi i ri Fortnite Fracture
Eventi i ri i Fortnite Finale për Chapter 3, Season 4, është shpallur me titullin Fracture, që do të zhvillohet më 3 dhjetor 20 në orën 16:00 ET. Fortnite ka bërë një përpjekje aktive që çdo sezon i ri i…
Fortnite vendos përfundimisht të mbajë No Build Mode
Building do të kthehet së shpejti në lojën Battle Royale të Epic, por mos u shqetësoni pasi modaliteti Fortnite Zero Build është gjithashtu në lojë si modalitet i përhershëm. Ky është modaliteti i përfolur prej kohësh i Fortnite, dhe traileri…
Redeem codes për Free Fire Tetor 2021
Garena Free Fire është një lojë battle royale, e cila fitoi shumë popullaritet gjatë mungesës së Pubg Mobile India. Tani, ajo po bëhet një nga lojërat më të njohura mobile në botë dhe vlerësohet shumë në Google Play Store gjithashtu.…
SteelSeries Apex M750 – një tastierë shumë e bukur për esports
Nëse jeni duke kërkuar për një tastierë esports që ngjan bukur, kjo është një zgjedhje shumë e mirë SteelSeries Apex M750 është një tastierë mekanike e cila ka si qëllim të tërheqë gamers të apasionuar në lojërat esports. Ajo vjen…
GIVEAWAY për Free Fire Diamonds – Prill 2021
Free Fire 100+10 Diamonds Free Fire 210+21 Diamonds Free Fire 530+53 Diamonds Free Fire 1080+108 Diamonds