Tag: verdansk

Zbulohet Season 4 i Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone Season 3 po vjen drejt fundit, por Summer Games Fest sapo ka shpallur trailerin e Season 4. Ata zbuluan përmbajtje të re për Call of Duty: Warzone dhe Call of Duty: Modern Warfare. Ndërsa kjo është…
Harta e re e Verdansk e ‘Warzone’ nuk u bën përshtypje lojtarëve dhe kjo është arsyeja pse
Harta e Call Of Duty: Warzone u shkatërrua në një shpërthim bërthamor këtë javë si një version më i freskët i viteve '80. Sidoqoftë, jo të gjithë janë të impresionuar me Verdansk të ri dhe ata po transmetojnë mendimet e…
Trailer i Sezonit 3 të New Warzone zbulon hartën Verdansk 1984
Trailer i sezonit 3 të Warzone është publikuar! Pas të gjitha thashethemeve, Activision më në fund ka konfirmuar që emri i hartës tjetër Warzone do të quhet Verdansk 84. Sigurisht, ka dhe një trailer për të. Trailer-i tregon disa zona…
8 automjete të reja do të vijnë së shpejti në Warzone
Një zbulim i fundit i Warzone ka pretenduar të zbulojë një bandë të automjeteve të reja që duhet të vijnë në battle royale në të ardhmen, duke përfshirë një makinë policie si dikur H1Z1. Duke pasur parasysh madhësinë e hartave…
Gjithçka që ne dimë mbi hartën e re në Warzone
Duket sikur Verdansk, harta e parë e madhe në Warzone po përfundon më në fund kur Season 2 të përfundojë në prill. Duke gjykuar nga thashethemet që po qarkullojnë, mund të themi që kjo harte do të zëvendësohet nga një…
A do të shkatërrohet Verdansk në Warzone? Një event i madh po vjen
Shumë leaks nga Call of Duty: Warzone kanë sugjeruar se një event i madh do të vijë në datë 11 mars, që mendohet të shkatërrojë Verdansk. Ja çfarë dimë deri më tani për të: Të dy WarzoneNewz dhe ModernWarzone, që…
Lojtarët e Call of Duty: Warzone kanë gjetur fantazma përreth Verdansk
Armiqtë nuk janë e vetmja gjë për të cilën duhet të shqetësoheni Përditësimi Haunting in Verdansk në Call of Duty: Warzone ka shtuar shumë content drithëruese rreth hartës. Lojtarët kanë hasur frikë kërcimi kur hapin arka dhe versioni natën i…
Vendet më të mira ku mund të hidheni në hartën Verdansk të Warzone
Më posht do të gjeni tëgjitha hartat që janë pikat më kryesore për të bër loot Loja më e re e Battle Royale e Call of Duty - Warzone - është më në fund këtu dhe ndërsa disa lojtarëve do…
Këto janë vendet e Warzone që janë bazuar nga ndërtesa reale
Fansat e Call of Duty kanë zbuluar se ndërtesat që ndodhen në hartën Verdansk të Warzone janë të bazuara në ndërtesa të jetës reale, që ndodhen në lindje të Ukrainës. Ky nuk është ndonjë shok i madh, pasi shumica e…
Lojtarët e Warzone duan një nga veçoritë e Apex Legends në lojë
Sado që Call of Duty: Warzone mbart brenda saj një numër të konsiderueshëm veçorish të veçanta, disa lojtarë po sugjerojnë se Infinity Ward duhet të marrë pak nga Apex Legends, përsa i përket pjesës së dropit në Verdansk. Të hidhesh…