Enea

Content Writer

262 Articles0 Comments

Call of Duty: Cold War Season 1 do të sjellë scorestreaks të rinj
Scorestreaks do të ketë disa ndryshime Kemi më pak se dy javë nga fillimi i Call of Duty: Black Ops - Cold War Sezoni 1, dhe zhvilluesi i saj Treyarch po zbulon gjithnjë e më shumë informacion mbi atë që…
Call of Duty: Warzone ka arritur 85 milion lojtarë deri më sot
2020 ka qenë viti më i madh për ekskluzivitetin e Call of Duty Call of Duty: Warzone dhe Call of Duty franchise po kalon një vit të sukseshëm, me battle royale në krye me 85 milion lojtarë, sipas një njoftimi…
Si të merrni pre-Season 1 bundles të Black Ops Cold War & Warzone
Free bundles kanë arritur në Cold War Me njoftimin se Sezoni 1 i Black Ops Cold War është vonuar, Activision dhe Treyarch gjithashtu konfirmuan se lojtarët do të jenë në gjendje të marrin në duart e tyre dy pako falas…
Call of Duty ka bërë 3 miliardë dollarë në vitin e fundit
Ekskluziviteti Call of Duty ka fituar mbi 3 miliardë dollarë të ardhura gjatë 12 muajve të fundit Midis Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone dhe Call of Duty Mobile, ka…
Call of Duty: Warzone ka arritur mbi 85 milion lojtarë
Loja FPS vazhdon të tërheqi me miliona lojtarë, sipas shifrave të fundit të Activision Në një njoftim për shtyp, Activision po reklamon disa nga rekordet më të fundit për Call of Duty, përmes Call of Duty: Black Ops - Cold…
Season 1 i Call of Duty: Cold War dhe Warzone do të shtyhet tashmë
Call of Duty: Black Ops - Cold War Sezoni 1 tani fillon më 16 dhjetor Data e fillimit të sezonit 1 të Call of Duty: Black Ops - Cold War është caktuar ende për në Dhjetor, megjithëse është disa ditë…
Black Ops Cold War mund t’ju prishë PS5-ën
Lojtarët e Call of Duty po përpiqen të mos luajn Cold War në PS5 Ndërsa hyrja më e fundit në serinë e CoD që zgjati shumë ishte pritur me lëvdata, ka pasur disa çështje të dukshme me lojën, veçanërisht kur…
Një organizatë esports ka nënshkruar me një lojtar 8-vjeçar të Fortnite
Një organizatë e re e sporteve, Team 33, nënshkroi një kontratë me një tetë vjeçar sipas reporterit sportiv Darren Rovell Team 33 nënshkroi Joseph Deen në divizionin e organizatës Fortnite, duke i dhënë atij një gaming setup prej $ 5,000…
Të gjitha pamjet e bëra leak të Cyberpunk 2077 do të hiqen përpara lançimit
CD Projekt Red mund të dërgoj cybercops nëqoftë se ju transmetoni spoiler Cyberpunk 2077 është pothuajse afer lancimit, kjo do të thotë që kopjet po hyjnë në duart e njerëzve. Duket se CD Projekt Red nuk shqetësohet shumë nëse filloni…
A do të vijë një version next-gen për Modern Warfare?
Një postim në redit ka hapur një debat të madh tek fansat e Modern Warfare Call of Duty: Modern Warfare është praktikisht një emër familjar për fansat e FPS. Atëherë nuk është tronditje që fansat e CoD ishin jashtëzakonisht të…