Tag: nickmercs

Nickmercs i jep fund thashethemeve, zgjat kontratën me Twitch
Pasi NICKMERCS njoftoi se së shpejti do të firmoste "kontratën më të madhe të jetës së tij", bashkëpronari i FaZe Clan ka njoftuar zyrtarisht se ka zgjatur kontratën e tij ekskluzive me Twitch në vend që të operojë për një…
Nickmercs hedh dyshime të reja për kalimin në YouTube Gaming
Një nga streamers më të mëdhenj të Twitch, Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff kohët e fundit bëri një pushim nga streaming, duke i lënë fansat në pritje të kthimit të krijuesit të tyre të preferuar. Megjithëse, ai mund të mos kthehet në…
NICKMERCS zbulon armën Warzone “OP” që askush nuk po përdor
Ylli i streaming Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff beson se Groza e Warzone është "OP" kur përdoret në mënyrën e duhur dhe mund të jetë në rrugën e saj për t'u bërë pjesë e meta. Meta në Warzone ka qenë në përdorim…
DrDisrespect tallet me NICKMERCS dhe TimTheTatman
Streamer-i veteran Dr Disrespect u tall në mënyrë spektakolare me NICKMERCS dhe TimTheTatman, për mënyrën se si ata tashmë janë të ndikuar nga censurimet e fjalëve në Twitch. Të paktë janë streamerat aq karizmatikë dhe aq të hapur sa Dr…
Warzone “nuk po duket dhe aq mirë” në krahasim me Fortnite sipas NICKMERCS
NICKMERCS thotë se Warzone nuk i ka punët shumë mirë Nga Fortnite te Call of Duty: Warzone dhe mbrapa, NICKMERCS është me përvojë në të dy battle royales si çdokush. Pasi u hodh përsëri në Epic Games, ai pretendon se…
Cilët janë të nominuarit për Content Creator of the Year 2020?
TimTheTatman, Valkyrae janë ndër të nominuarit për The Game Awards 2020 Gjatë ditës së djeshme yjet e Twitch TimTheTatman dhe NICKMERCS bashkë e YouTube streamer Valkyrae janë pjesë e të nominuarëve për Content Creator of the Year tek The Game…
NICKMERCS & TimTheTatMan krijojnë një ushtri me ‘stream snipers’ në Warzone
Në një super eksperiment social, streamers-at, NICKMERCS dhe TimTheTatMan, krijuan ushtrinë më të madhe të stream snipers në Warzone Të dy streamer-at, të cilët kanë 10.2 milion ndjekës të kombinuar në Twitch, u thanë audiencave të tyre që të vendosnin…
Nickmercs kishte shikueshmëri më të lartë se i gjithë Mixer në korrik
Teksa shumë talleshin me prezencën e Mixer në botën e streaming, një pjesë e mirë ishin realisht të trishtë kur ai u largua në atë lloj mënyre. Një fikje e menjëherëshme, duke ju dhënë krijuesve vetëm një muaj kohë që…
NICKMERCS mbron lojtarët me controllers në Fortnite
Ai gjithashtu sulmon lojtarët e tjerë profesionistë Ai është një prej streamer-s më popullorë në Twitch, por NICKMERCS pati disa fjal të ashpra për komunitetin kompetitiv të Fortnite, sidomos për ata që luajnë me maus dhe tastierë. Gjatë një prej…
Streamer-i NICKMERCS flet për armën më të keqe në Fortnite
Ylli i Twitch, Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff ka sqaruar pse ai mendon se Pump Shotgun është arma më e dobët në Fortnite NICKMERCS është një nga streamer-ët më të mëdhenj të Twitch dhe sigurisht një emër i njohur në botën Fortnite.…