Lajm i Fundit

Zbulohen parametrat e PlayStation 5 | GameON BUZZ

Pas muajsh të tërë pritjeje dhe detajesh të vogla, Sony më në fund ka thyer heshtjen duke zbuluar në një video parametrat dhe detaje të tjera rreth PlayStation 5, konsolës së tyre të ardhshme next-gen. Le të shohim se për çfarë u fol gjatë këtij prezantimi në këtë GameON Buzz!