Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Shihni trailer-in e Assassin’s Creed Odyssey, xhiruar në Greqi

Me Assassin’s Creed Odyssey që po afrohet dita-ditës, Ubisoft prezantoi trailerin e ri të lojës.

Trailer-i i quajtur “Choose Life”, e xhiruar në Messinian Mani, paraqet një nga dy protagonistët, Alexios, duke luftuar për mbijetesë, duke e ndjekur atë të gatshëm për të luftuar ndaj çdo kërcënimi të mundshëm.

Assassin’s Creed Odyssey do të dalë më 5 tetor për PC, PS4 dhe Xbox One.