fbpx
Lajm i Fundit

Patch-i Kapella sjell ndryshime në Free Fire | GameON BUZZ

Kjo video mundësohet nga @Telekom Albania. UNDP bashkon forcat me Telekom për t’i ofruar publikut shqiptar informacione shëndetësore https://gameon.al/tech/covid-19-undp-…

Patch-i më i ri i Garena Free Fire do të sjellë në lojë një personazh të ri, Kapella. Por jo vetëm kaq, ai do të sjellë gjithashtu armë të reja, ranked mode në Clash Squad dhe shumë më shumë. Le të shohim gjithçka që do të vijë në të në këtë GameON Buzz.