Lajm i Fundit

Riot Games zbulon Valorant | GameON BUZZ

E njohur më parë si Project A, Riot Games ka zbuluar gameplay-in e parë të first person shooter-it të saj më të ri me emrin Valorant tashmë, bashkë me plot informacione të tjera për mekanikat e lojës dhe datën e saj të lançimit.