Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Devil’s Hunt: Trailer-i i parë i gameplay-t është këtu

Layopi Games ka lëshuar trailer-in e parë gameplay të lojës së ardhshme Devil’s Hunt.

Në gameplay, ne shohim protagonistin tonë, Desmond, duke u ndeshur me demonët, duke paraqitur disa nga personazhet që do të takohen brenda lojës.

Devil’s Hunt është një lojë ‘third-person’ bazuar në novelin “Equilibrium” nga shkrimtari polak Paweł Leśniak. Në kuadër të lojës lojtarët do të transferohen në betejën e përjetshme mes engjëjve dhe demonëve si Desmond, një burrë me fuqi demonike që do të marrë pjesë në betejë për të marrë vendimin përfundimtar për fatin e botës.

Devil’s Hunt pritet të dalë në 2019 për PC, PS4 dhe Xbox One.