Lajm i Fundit TV & Movies

Fantastic Beasts: Grinderwald’s Crime : Shfaqet trailer-i i dytë

Në trailer-in e dytë të Fantastic Beasts: Grindelwald’s Crime ju provoni një shije të filmit të ri. Këtë herë, Newt Scamander dhe Albus Dumbledore, ndër të tjera, në Nju Jork, Londër dhe Paris. Lëshimi teatral është planifikuar për në 15 Nëntor 2018.