Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Shadow of the Tomb Raider: “Lara Croft, neutralizuesja”

Eidos Montreal vazhdon të publikojë trailer pas trailer-i, duke e nisur mirë promovimin dinamik të Shadow of the Tomb Raider. Kohët e fundit kemi parë eksplorimin nënujor dhe ‘stealth’, duke përfshirë edhe serinë që tani kanë përballjet e Lara.

Në videon e mësipërme ju mund të shihni heroinën tonë që neutralizon armiqtë e saj në ujë, në ajër dhe jo vetëm …

Shadow of the Tomb Raider do të dalë më 14 shtator për PS4, Xbox One dhe PC.