Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Destiny 2: Shihni trailer-in e ri lançues të Forsaken

Momenti më i rëndësishëm i Destiny 2 është i afërt dhe Bungie promovon zgjerimin Forsaken me besim absolut dhe një video epike, duke besuar se ekskluziviteti më në fund është në rrugën e duhur. Pra, një javë para lëshimit të Forsaken për Destiny 2, kompania e njohur na jep një shije të asaj që na pret.

Siç mund ta shihni dhe më sipër trailer-i i lançimit të Forsaken është i mbushur me emocione dhe plot aksion. Ditët tashmë numërohen me gishtat e duarve dhe “gjuetia fillon” më 4 shtator.

Destiny 2 është lëshuar për PS4, Xbox One dhe PC.