Lajm i Fundit PC PS4 Xbox One

Destiny 2: Pamjet e para nga pushtimi i Forsaken

Nëse keni qenë duke luajtur Destiny 2 ditët e fundit, atëherë ndoshta e dini se zgjerimi Forsaken e ka “tundur” lojën, në terma të mirë. Në të vërtetë, DLC-ja e re ka sjellë dy vende të reja për të eksploruar dhe një prej tyre do të jetë bastisja e re e lojës.

Në trailer-in e ri që vijon, Bungie paraqet disa pamje nga “Last Wish”, bastisja, e cila do të hapë dyert e saj të premten, 14 shtator, 08:00, me orën shqiptare dhe ka një Light Level 550 të sugjeruar. Paçi fat, gardianë.