Lajm i Fundit TV & Movies

Arrin trailer-i më i fundit i Bumblebee

Trailer-i i fundit i lëshuar për Bumblebee ka arritur. Filmi është spin-off i parë i serisë Transformers dhe fokusohet në aventurat e hershme të Autobot-it tonë të dashur. Në film do të jenë Hailee Steinfeld dhe ylli i  WWE John Cena.

Trailer-i i ri është shumë më i fokusuar në krahasim me atë të mëparshmin, lëshuar në qershor. Është vendosur në Kaliforni në vitet 1980, me Steinfeld duke luajtur një grua të re që gjen Bumblebee në një grumbull plehrash. Çifti fillojnë të krijojë afeksion ndaj njëri-tjetrit, por sigurisht ekziston rreziku në formën e Decepticons, të cilët janë duke kërkuar për të shkatërruar Bumblebee. Së bashku, ne shohim paraqitjet nga Transformers e tjerë klasikë (të gjitha në dizajnet të viteve ’80)  plus John Cena si një agjent i ashpër i Qeverisë.

Në Bumblebee gjithashtu do të jenë Jorge Lendeborg (Spider-Man: Homecoming), Jason Drucker (Diary of Wimpy Kid), Ricardo Hoyos (The Belko Experiment) dhe Gracie Dzienny (Chasing Life). Regjisori është  Travis Knight, i cili më parë drejtoi filmin e animuar Kubo And The Two Strings nominuar për Oskar. Bumblebee do të vijë në sallat e kinemave më 21 dhjetor.