Lajm i Fundit

A është ky fundi i Fortnite? | GameON BUZZ

Një grindje e vazhdueshme ka ndodhur kohët e fundit mes Epic Games dhe analistit të industrisë së lojrave, SuperData, me këta të fundit që vendosën Fortnite si lojën e shtatë me më shumë përfitime në konsola dhe duke e lënë atë jashtë listës së lojërave në PC dhe mobile. Çfarë do të thotë kjo për të ardhmen e Fortnite? Zbulojeni në këtë GameON Buzz