Tag: zombies

Back 4 Blood Review
Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojërave Left 4 Dead dhe Evolve, Turtle Rock Studio, të cilët rikthehen kësaj here me lojën e tyre më të fundit. Back 4 Blood iu rikthen deri diku në lojën Left 4 Dead…
Zbulohet Zombies mode për Vanguard me këtë trailer
Zombies janë kthyer me Call of Duty: Vanguard. Activision, Sledgehammer Games dhe Treyarch lëshuan një trailer për lojën të enjten në mëngjes, duke u ofruar lojtarëve shikimin e tyre të parë në disa aksione të vrasjes së zombies. Ndërsa Sledgehammer…
Warzone mund të sjellë mode të ri i cili pëlqehet shumë nga lojtarët
Call of Duty: Vanguard u zbulua zyrtarisht përmes një ngjarje në lojë PvE Warzone. Lojtarët duhej të përfundonin detyrat në Betejën e Verdansk. Komuniteti e shijoi këtë dhe po kërkon nga zhvilluesit të shtojnë më shumë veçori PvE. PvE njihet…
Kur do të kthehen Zombies në CoD Mobile?
Lojtarët e COD Mobile për herë të parë morën një shije të përvojës së zombies në lojërat mobile kur loja u lançua për herë të parë në 2019. Sidoqoftë, shumica e lojtarëve nuk u tërhoqën nga ky modalitet. Vizualët dhe…
Warzone mund të marrë një Zombies mode në Season 2
Treyarch po sugjeron ardhjen e një Zombie mode për Call of Duty Warzone Season 2. Shenja e parë për këtë erdhi nga Warzone Rumble playlist, kur një trial machine u dallua në hartën e Verdansk Hospital, nga përdoruesi i Twitter…
Black Ops Cold War mund të sjellë një “open world” Zombies mode
Treyarch thuhet se është vendosur të shtojë një mode të ri Zombies "të stilit open-world" , mesa duket me titull "Outbreak" ⁠ - në Black Ops: Cold War Sipas 'leaks', ky mode i ri do të jetë një mode Zombies…
Mënyrat më të shpejta për të rritur nivelin e armëve në Black Ops – Cold War
Ja se si të rrisni liveli e armëve në një kohë të shkurtër Titulli i ri i Call of Duty Black Ops Cold War ka befasuar lojtarët me kohën që duhet për të ngritur levelin te armët. Shkyçja e attachments…
Combat Knife është arma që ju duhet në Black Ops Cold War: Zombies
Thika është arma me e mirë për të rezistuar sa më gjatë në Cold War Zombies Modaliteti i zombies në Call of Duty: Black Ops Cold War quhet Die Maschine, dhe ndërsa është një "kapitull krejtësisht i ri", disa gjëra…
Ky është mode-i i Black Ops – Cold War që nuk mund të luani për 1 vit
Këto janë planet që activision dhe treyarch kanë për zombie mod Po, më shumë mënyra ekskluzive të PlayStation po vijnë për Call of Duty: Black Ops - Lufta e Ftohtë, sipas partneritetit të gjatë midis Sony dhe Activision. Kompanitë kanë…
Shihni trailerin e ri të çmendur të Zombies në Black Ops – Cold War
Modaliteti co-op i mirënjohur kthehet këtë vjeshtë Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies u zbulua zyrtarisht në një trailer të ri para pak orësh pasi u zbulua më parë nga komuniteti. Pas shumë leaks nga dataminers, më në…