Tag: the walking dead

Fortnite merr një crossover me The Walking Dead
Eventi  Fortnitemares Halloween është në zhvillim e sipër në fenomenin e Epic’s royale dhe sapo i është shtuar një karakter të ri crossover-it Fortnite The Walking Dead në formën e Sherifit me mjekër Rick Grimes, së bashku me kthimin e…
The Walking Dead: Survivors është loja e ardhshme PvP strategy survival për mobile
The Walking Dead: Survivors është një lojë krejt e re për mobile(iOS dhe Android) bazuar në tower defense dhe ndërtimin e një vendbanimi për të mbijetuarit. Para ca kohësh u njoftua një lojë të re për franchise-in e The Walking…
Daryl & Michonne nga The Walking Dead do të vijnë në Fortnite javën e ardhshme
Fortnite ka njoftuar dhe Daryl dhe Michonne nga The Walking Dead do të mund të luhen në Fortnite duke filluar nga data 16 dhjetor 2020. Kjo u njoftua gjatë Game Awards 2020. Fortnite mori skenën për disa minuta duke zbuluar…
Këto janë të gjitha lojërat që do të lançohen këtë Shtator
Të gjitha lojërat që do të vijnë ketë shtator dhe cilat prej tyre duhet të luani Një sezon i ri për lojërat erdhi pas një viti tepër të vështirë për shkak të COVID-19 që solli në mbylljen e shumë kompanive…
PUBG Mobile zbulon një bashkëpunim me The Walking Dead
Lojtarët mund të fitojnë shpërblime mjaft interesante nëpërmjet këtij eventi PUBG Mobile do të bashkojë forcat me The Walking Dead për të sjellë një event në lojë. Loja e tavolinës e The Walking Dead i jep lojtarëve mundësinë të fitojnë…
PUBG Mobile bashkëpunon me The Walking Dead
Një ripunim i Erangel gjithashtu do të vijë së shpejti në lojë. Menaxheri Gjeneral Global i PUBG Mobile, Vinvent Wang njoftoi se loja e famshme battle royale është duke bashkëpunuar me The Walking Dead. Lajmi u zbulua në PUBG Mobile…
The Walking Dead: Episodi i tretë i sezonit të fundit vjen nesër
Skybound Games, zhvilluesi i ri pas serive Telltale The Walking Dead ka njoftuar datën e lançimit të episodit të tretë të sezonit të tij final. Broken Toys do të publikohet në 15 janar në PS4, Xbox One, Nintendo Switch dhe PC përmes…
Overkills The Walking Dead, ndiqni gameplay-in e betës
Overkills The Walking Dead është një lojë co-op action FPS, ku ju dhe miqtë tuaj luftoni botën e të vdekurve si edhe të të gjallëve. E vendosur në universin e The Walking Dead dhe e krijuar në bashkëpunim me Robert…