Tag: PUBG Mobile Lite

5 vendet më të mira per tu hedhur ne PUBG Mobile Lite | GUIDE
PUBG Mobile Lite ka një mori karakteristikash që i ngjajnë titullit të famshëm BR, PUBG Mobile. Lojtarët marrin të njëjtën përvojë emocionuese Battle Royale edhe nëse kanë një pajisje të nivelit të ulët. Me fillimin e sezonit të ri, lojtarët…
5 këshilla që të fitoni betejat në PUBG Mobile Lite
Qëllimi i të gjithë lojtarëve të battle royale, përfshirë entuziastët e PUBG Mobile Lite, është të fitojnë lojën. Këto ndeshje kanë të bëjnë me të qenit personi i fundit që mbijeton. Për të fituar ndeshje, lojtarët duhet të kenë parasysh…
PUBG Mobile Lite Season 19 është live me Winner Pass të ri
Një sezon i ri ka filluar në versionin Lite të PUBG Mobile, që prezanton Winner Pass bashkë me rewards-at e tij të shumtë për të festuar sezonin e fundvitit. Free pas, bashkë me versionet Elite Upgrade dhe Elite Upgrade Plus…
Free Fire vs PUBG Mobile Lite, kush është më e mirë?
Kur dëgjon Free Fire dhe PUBG Mobile Lite të shkon menjëherë mendja në lojëra që janë dizenjuar për përshtatje edhe me paisjet që kanë parametra të ulëta, krahasuar me risitë e sotshme teknologjike. Lojërat padyshim që kanë diferencat e tyre,…
PUBG Mobile Lite: Sa harta ka versioni Lite?
Le të mësojmë më shumë rreth PUBG Mobile Lite, versionin e kompresuar të PUBG Mobile dhe dy hartat e saj unike që versioni normal nuk i ka PUBG Mobile është ndër lojërat Battle Royale më popullor, me një lojë mjaft…
PUBG Mobile Lite zbulon eventin Easter me shpërblime emocionuese
PUBG Mobile Lite i është bashkuar festimeve të Pashkëve me ngjarjen e vet për këtë festë. Easter event përfshijnë Golden Egg Hunt dhe Golden Egg Exchange, të dyja janë në dispozicion në skedën e events dhe do të zgjasin deri…
PUBG Mobile Lite lançohet në Indi për telefonat me parametra të ulëta
Gameplay i ngjashëm. Hartë e vogël me 60 lojtarë dhe ndeshje nga 10 minuta. PUBG Mobile Lite, një version më i zbehtë le të themi i lojës së famshme battle royale PUBG Mobile është lançuar në Indi. Duke nisur që…