Tag: marvel cinematic universe

Sword Art Online debuton Official Eternals Crossover
Kjo javë sjell ardhjen e një heroi në mes të Marvel Cinematic Universel, me Marvel's Eternals që del në Amerikën e Veriut, por në Japoni, Sword Art Online ka krijuar një crossover të ri zyrtar me të pavdekshmin në përgatitjen…
Studiot Marvel po punojnë për 31 projekte
Sipas një prodhuesi të Marvel Studios, ka afërsisht 31 projekte të Marvel Cinematic Universe aktualisht në zhvillim. Presidentja e Marvel Studios, Victoria Alonso ishte duke bërë një fjalim në "El Caecito" për situatën aktuale në studio dhe vizionin e saj…
Shihni trailerin e ri fantastik të Spider-Man: No Way Home
Pas muajsh spekulimesh, dhe thashethemesh, më në fund kemi informacione rreth Spider-Man: No Way Home, dhe ndërsa përfshin vetëm një Spider-Man, mundësitë për histori nga të gjithë filmat Marvel janë të pafundme. Filmi i tretë Spider-Man në Marvel Cinematic Universe…
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë përsëri
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë për herë të dytë dhe tani nuk do të dalë në kinema të paktën deri në shtator 2021. Shumë data filmash janë shtyrë disa herë për shkak të pandemisë gjatë 12 muajve…
Kit Harington i bashkohet Marvel Cinematic Universe në The Eternals
Aktori do ti bashkohet kastit të filmit që do të vijë në 2020 Disney ka njoftuar se ylli i Game of Thrones, Kit Harington do ti bashkohet Marvel Cinematic Universe si pjesë e grupit të superheronjve, The Eternals. Aktori britanik…
Çdo gjë që duhet të dini për Fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe
10 projekte të mëdha në formën e filmave dhe serialeve do të vijnë deri në 2021. Faza e katërt e Marvel Cinematic Universe do të përfshijë 10 filma dhe seri të Disney + kur të lançohet vitin e ardhshëm, ku…