fbpx
Ju duhen $6000 për të luajtur FIFA profesionalisht
Lojtarët profesionistë të FIFA janë ankuar për rregullat e reja të FIFA 20 Esports FIFA është një prej lojërave më popullore në botë dhe i lejon lojtarët të luajnë futboll në mënyra dhe mode nga më të ndryshme dhe të…
Ultimate Scream ka ardhur në FIFA 20 Ultimate Team
Këto janë letrat, objektivat dhe Squad Building Challenges Letrat Ultimate Scream Team në FIFA 20 janë versione të përmirësuara të lojtarëve të FUT, me përmirësime mbinatyrore. Kategori të ndryshme janë rritur, si Pace dhe Shooting, por këto përmirësime ndryshojnë me…
EA konfirmon se mbi 1600 lojtarëve të FIFA ju janë ekspozuar të dhënat personale
EA ka konfirmuar zyrtarisht se për shkak të një gabimi teknik me portalin e regjistrimit kompetitiv të FIFA 20, është shkaktuar një ekspozim masiv të dhënash që kanë ndikuar rreth 1,600 lojtarë. Pak minuta pasi faqja e regjistrimeve ishte live…
Dead by Daylight është më e madhe se FIFA 20 dhe CoD në Twitch
Me afrimin e Halloween-it, është e natyrshme që lojërat horror të bëhen gjithmonë e më të frekuentuara. Në rastin e Dead by Daylight pataj, kemi rritje të popullaritetit në çdo sezon. Kjo është një mundësi për të parë pak zhanrën…
Update 1.03 vjen në FIFA 20 me rregullime dhe ndryshime të shumta
Tashmë mund ta shkarkoni update-in e fundit të FIFA 20 në Playstation 4 dhe Xbox One EA Sports ka dëgjuar ankesat e para të lojtarëve në lidhje me FIFA 20 pas javës së parë të shitjeve dhe ka sjellë ndryshime…
FIFA 20 pati shitjet më të mëdha fizike të çdo loje të lançuar në 2019
Megjithatë, kjo nuk është e gjitha FIFA 20, siç pritej nga të gjithë, është loja më e shitur këtë vit në Mbretërinë e Bashkuar. Ajo kryeson listat e kopjeve fizike për çdo platformë pas lançimit të saj në dy faza…
EA i përgjigjet lojtarëve për FUT, Volta dhe Career Mode në FIFA 20
EA premton se rregullime për problemet e FIFA 20 do të vijnë më vonë Electronic Arts i ka kthyer përgjigje ankesave të komunitetit të FIFA, pasi ata shprehën hapur pakënaqësinë e tyre për problemet që ka loja që prej lançimit…
Career Mode e FIFA 20 nuk është pritur aspak mirë nga fansat
#FixCareerMode është një prej hashtags më popullorë në Twitter Pasi u lançua më herët nëpërmjet EA Access dhe Origin Access, FIFA 20 më në fund u lançua zyrtarisht në mbarë botën. Shtimi i Volta në lojë dhe ndryshimi i fizikave…
Lojtari i FIFA 20 Ultimate Team zbulon një bug që kursen shumë para
Fitness Cards nuk po punojnë siç duhet YouTuber-i i njohur Craig "NepentheZ" Douglas ka zbuluar një glitch mjaft të çuditshëm në FIFA 20 Ultimate Team dhe duket se Fitness Cards janë plotësisht të panevojshme në lojë. Ka shumë karta njëpërdorimëshe…
Zbulohen lojtarët e ekipit të plotë të Ones to Watch në FIFA 20
Mos i humbisni këta lojtarë! Ekipi i parë i FIFA 20 Ones to Watch është zbuluar zyrtarisht nga EA Sports. Ky grup fillestar lojtarësh i FUT 20 OTW do të mund të gjendet në pakot e Ultimate Team nga 27…