Tag: fallout 76

Inventory Update i Fallout 76 është tashmë live
Update i parë i madh i Fallout 76 i këtij viti ka dalë tani falas dhe përfshin disa veçori të cilësisë së jetës që fansat kanë kërkuar prej kohësh. Ndryshimi më i madh i Inventory Update është se rrit kufirin…
Fallout 76 debuton trailerin e ri të lançimit për Steel Dawn
Expansion i Steel Dawn ka dalë tani për Fallout 76 në të gjitha platformat dhe këtu ka një trailer krejt të ri për ta festuar. Mund të shihni trailerin lançues për Fallout 76: Steel Dawn më poshtë. Për ata që…
Përditësimi i Fallout 76, Steel Dawn del aksidentalisht herët
Përditësimi i shumëpritur i Fallout 76, Steel Dawn, i cili prezanton fraksionin Brotherhood of Steel në Appalachia, ishte planifikuar fillimisht të niste në 1 Dhjetor, por ata që hynë dje mund ta kenë parë veten duke kontrolluar datën. Kjo për…
Update-i tjetër falas i Fallout 76 është Steel Dawn dhe do të dalë në Dhjetor
Brotherhood of Steel po vjen në Appalachia në update-in e Fallout 76, Steel Dawn Update-i tjetër falas për të gjithë lojtarët e Fallout 76 është Steel Dawn, dhe lëshohet në 1 Dhjetor. Ky është kapitulli i parë i questline-it të…
Fallout 76 do të jetë falas për një javë
Gjatë kësaj jave do të mund të luani Fallout 76 ku mund të përfitoni prej eventeve të fundit që po zhvillohen Festimi i ditës që shpërtheu lufta nukleare mund të duket e çuditshme por jo në universin e Fallout. Tashmë…
Patch 22 i Fallout 76 nis Season 2, duke prezantuar veçori të reja në lojë
Update-i më i madh për Fallout 76 që nga Wastelanders është në dispozicion tani dhe falas për t'u shkarkuar për të gjithë lojtarët. Patch 22 sjell luftime të ribalancuara dhe shpërblime për të gjithë lojtarët në formën e One Wasteland;…
Luani Fallout 76 falas këtë fundjavë
Shijoni Fallout 76 përgjatë datave 14-18 maj. Ka patur ndryshime të mëdha në Fallout 76 së fundmi, që nga expansioni i Wastelanders e deri në ardhjen e saj në Steam. Bethesda tashmë është duke ju inkurajuar që të kontrolloni të…
Lojtarët e Fallout 76 gjithashtu po mbledhin letër higjenike
Mungesa e letrës higjenike gjithashtu ka prekur videolojërat Një prej efekteve anësore më të çuditshme të pandemisë së COVID-19 është fakti se njerëzit po blejnë shumë letër higjenike për shkak të panikut. Edhe pse mundësitë që letra higjenike të mbarojë…
Fallout 76 do të shtojë një tjetër hartë battle royale
Mirëseerdhët në Morgantown. Lojtarët e Fallout 76 që kanë qenë duke luftuar për titullin e Overseer në battle royale-in Nuclear Winter, do të kenë mundësinë të luajnë në një hartë të re së shpejti. Patch 13 do të shtojë Morgantown…
Po të mos ishte për lojtarët, Wastelanders nuk do të ishte fare në planet e Bethesda
Duhet të falenderojmë këmbënguljen e lojtarëve për NPC e reja të Fallout 76. Lajmi se Fallout 76 do të marrë njerëz si NPC në update-in e Wastelanders ka bërë shumë lojtarë të hidhen përpjetë nga gëzimi. Mungesa e këtyre NPC-ve…