Tag: dr strange

Fortnite Chapter 3 Season 2 sjell Doctor Strange dhe Prowler
Fortnite Chapter 3 Season 2 është përditësimi më i fundit i titullit ikonik Battle Royale. I titulluar "Resistance", këtë sezon sheh një luftë gjithëpërfshirëse në Battle Royale Island, një luftë që historia është ndërtuar për disa sezone. Chapter 3 Season…
Trailer i ri i Doctor Strange In The Multiverse Of Madness konfirmon disa personazhe të rëndësishëm
Marvel Studios ka publikuar trailerin e dytë zyrtar për Doctor Strange In The Multiverse of Madness dhe ngjarjet janë më intensive se kurrë më parë. Me një përbindësh me tentakulë me një sy, shumë magji dhe regjisor Sam Raimi, është…
Traileri brazilian i ‘Spider-Man: No Way Home’ konfirmon rikthimin e Spider-Men
Hype për Spider-Man: No Way Home po rritet në nivelet e supernovës dhe ky version brazilian i trailerit më të ri me sa duket tregon se Andrew Garfield dhe Tobey Macguire me të vërtetë po kthehen në rolet e tyre.…
Këto janë detajet që WandaVision na dha mbi filmat e ardhshëm të Marvel
Finalja e WandaVision ishte një slitë emocionale për shumë arsye. Në të vërtetë, nuk kishte një por dy skena pas credits screen të cilat na japin disa ide se çfarë mund të sjellin filmat ose serialet e ardhshëm të Marvel.…
Çdo gjë që duhet të dini për Fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe
10 projekte të mëdha në formën e filmave dhe serialeve do të vijnë deri në 2021. Faza e katërt e Marvel Cinematic Universe do të përfshijë 10 filma dhe seri të Disney + kur të lançohet vitin e ardhshëm, ku…