Tag: captain america

Razer prezanton Xbox controllers të rinj me temë Cpt. America
Në fund të filmit të vitit të kaluar The Falcon and the Winter Soldier në Disney+, Sam Wilson mori zyrtarisht rolin e Captain America, duke veshur modelin e tij ikonik të kostumeve nga comics. Adhuruesit e serisë së shpejti do…
Lojëra të reja ekskluzive Marvel do të vijnë në PlayStation
Pas serisë Spider-Man të gjithë kemi dashur të kemi më shumë lojëra të adaptuara nga filmat dhe serialet Marvel. Dhe mesa duket kjo gjë po bëhet realitet. Por cilat filma ose seriale Marvel do të shohim të adaptuara në lojëra?…
Captain America dhe Indiana Jones do të vijnë në Call Of Duty: Vanguard
Dikush tjetër e mban mend kur ekskluziviteti i Call Of Duty iu afrua Luftës së Dytë Botërore me një llustër respekti për faktin se ishte një ngjarje e vërtetë e tmerrshme në të cilën miliona u vranë pa kuptim? Gjithsesi,…
Loja e re mobile e Marvel duket super
Lojërat mobile marrin një emër të keq për humbjen e kohës, që ofrojnë vetëm lojëra të përsëritura. Future Revolution i Marvel me shpresë do të shmangë ato tendenca pasi duket si një lloj crossover epik i Marvel që adhuruesit t’i…
Filmi i ri i Superman do të përfshijë një aktor me ngjyrë
Një epokë krejt e re do të vijë së shpejti për Man of Steel, me autorin Ta-Nehisi Coates që bashkohet me J.J. Abrams për një reboot të Superman nga DC Comics. Dhe duket se ky do të jetë një ndryshim…
Si të merrni skinin e Captain America në Fortnite Season 3
Epic ka zbuluar se lideri i Avengers, Captain America ka ardhur si skin në lojë me rastin e 4 korrikut. Ja se si mund ta merrni skinin më të fundit të Marvel Series nëse doni. Ardhja e Steve Rogers nuk…
Skini i Captain America është i disponueshëm në Fortnite Item Shop
Një skin i ri me rastin e pavarësisë së Amerikës. Nëse keni dashur ndonjëherë të luani Fortnite si Captain America atëherë jeni me fat. Epic Games solli sot veshjen e Captain Amerika në lojë, duke i lejuar lojtarët të veshin…
Ky leak sugjeron se Captain America është skini i ardhshëm në Fortnite
Fortnite ka futur Deadpool dhe Aquaman në lojë gjatë Chapter 2 deri më tani. Tani duket se edhe Captain America i Marvel do të jetë heroi i ardhshëm që do i bashkohet battle royale-it të Epic Games. Kjo duket të…