fbpx
League of Legends: Wild Rift Beta mund të vijë më shpejt seç pritej
Një ndryshim në faqen zyrtare hedh shenja drejt kësaj Nëse jeni entuziastë për League of Legends: Wild Rift, ka mundësi që ta provoni atë më shpejt seç mendoni ju. Kur u zbulua fillimisht, website zyrtar i Wild Rift thoshte se…
PUBG Mobile po teston helikopterë, një hartë të re dhe Angry Birds
Shumë gjëra interesante po ndodhin me betën Kineze. Beta e fundit e PUBG Mobile në Kinë ka sjellë shumë veçori të reja për lojën, përfshirë këtu helikopterët dhe një bashkëpunim me Angry Birds. Po po, Angry Birds. Beta Kineze ka…
Nëse luani betën e Halo Reach PC ilegalisht, do ju pezullohet account-i
PC Beta e Halo Reach është duke u mbajtur momentalisht, por 343 Industries ka zbuluar se është bërë leak online. Duke qenë se është një beta shumë e limituar, jo të gjithë patën mundësi ta provonin Halo Reach PC. Një…
Google nuk do të sjellë një beta për Stadia. Thjesht besoni kompaninë dhe blijeni.
Google Stadia ka qenë një tematike bisede prej kohësh tashmë në botën e gaming dhe zbulimi më i fundit, thjesht i ka shtuar më shumë hype shërbimit të streaming. Fansat janë shumë të emocionuar për ta provuar, por gjithsesi do…
Halo Infinite do të ketë disa beta përpara lançimit
Nëse nuk prisni dot deri në fundvitin e 2020s për të luajtur Halo Infinite, ndoshta nuk do ju duhet, sepse sot zhvilluesi njoftoi se loja do të ketë shumë beta përpara se të lançohet. Këto beta do të fillojnë si…
Ndryshimi i pamjes së Steam Library është vetëm pak javë larg
Një përmirësim i madh po vjen Steam Library do të ndryshohet tërësisht dhe beta do të lançohet pas vetëm pak javësh. Kemi kohë që e presim këtë update që prej lajmërimit të tij në mars dhe kemi pasur dhe informacione…
Ghost Recon Breakpoint beta do të vijë në 5 shtator
Ghost Recon Breakpoint, pasardhësja e Wildlands, sapo mori një trailer në konferencën e Ubisoft në E3. Jon Bernethal erdhi në skenë për të folur pak mbi Breakpoint dhe rolin e tij në lojë, por edhe për rolet e tij të…
Zbulohet data e lançimit të World of Warcraft Classic
Fans-at e lojës janë më të gëzuar se kurrë më parë Fansat u gëzuan pa masë kur zbuluan se Blizzard Entertainment lajmëroi zyrtarisht ringjalljen e World of Warcraft Classic. Tashmë, kemi një datë zyrtare se kur loja do të lançohet…
Red Dead Online largohet nga faza Beta me një update masiv
Update-i i fundit i Red Dead Online është i madh në shumë mënyra. Krahas faktit që ka shumë më shumë përmbajtje se update-et tipike, është gjithashtu pika që shënon largimin nga faza beta të lojës. Rockstar thotë se ky është…
Halo: Reach do të lançohet në beta këtë muaj në PC dhe Xbox One
Master Chief Collection do të rritet akoma më shumë këtë muaj Halo: Reach do t'i bashkohet Halo: The Master Chief Collection në Xbox One dhe PC e tanimë Microsoft na ka dhënë dhe pamjet e para se si loja do…