Modet e Ultimate Team i sollën rreth $1.5 miliardë fitime EA në 2020
EA ka vendosur një rekord të ri të ardhurash për Ultimate Team game modes në 2020n, siç tregojnë edhe raportet e fundit financiare të kompanisë. Sipas tyre zbulohet se përgjatë të gjitha lojërave ka fituar $1.49 miliardë, vetëm përmes atij…
EA Sports prezanton La Liga TOTSSF në FIFA 20 Ultimate Team
Por të gjithë sytë janë tek karta me 99 rating e Lionel Messi Ekipi i LaLiga TOTSSF zëvendëson kartat e Premier League TOTSSF në pakot FUT. Përveç pakove të rregullta FUT, do të keni mundësinë t'i merrni ato nëse luani…
Vinicius Jr. i Real Madrid ka zbuluar ekipin e tij FIFA Ultimate Team
Magjistari i krahut të Real Madrid, Vinicius Jr ka zbuluar formacionin e tij të FIFA 20 Ultimate Team dhe ai ka një skuadër mjaft modeste në krahasim me lojtarët e tjerë profesionistë Ekipi i brazilianit u zbulua nga përdoruesi i…
Leak i FIFA 20 zbulon pakot e garantuara të Team of the Season
Një data miner e FIFA-s ka zbuluar në dukje disa pako të garantuara të Team of the Season deri më tani (TOTSSF) që vijnë në Ultimate Team, por si do të jeni në gjendje të merrni ato? Në 27 prill,…
Aguero zbulon skuadrën e tij të FIFA 20 Ultimate Team
Ikona e Manchester City-t, Sergio Aguero ka zbuluar formacionin e tij titullar të FIFA 20 Ultimate Team dhe ka shumë aromë argjentinase në atë skuadër Aguero bëri stream lojën e tij në FUT Champs Weekend League, të premten, 23 prill kur…
Bug i FIFA 20 lejon lojtarët e Ultimate Team të shënojnë gola fantazmë
Bugs të FIFA 20 nuk marrin shumë vëmendje nëse ato ndikojnë në Career Mode ose lojëra të tjera offline, por më i fundit në Ultimate Team duket se po shqetëson shumë lojtarë Golat fantazëm janë diçka që vijnë nga miti…
Është bërë leak karta e ardhshme e FIFA FUT 20 e Gabriel Batistuta
Lojtarët e FIFA 20 Ultimate Team së shpejti mund të kenë mundësinë për të rrëmbyer sulmuesin legjendar të Argjentinës, Gabriel Batistuta, i njohur më mirë si Batigol Kartat Icon në FIFA Ultimate Team i bëjnë homazhe tek disa prej lojtarëve…
EA aksidentalisht bën leak një Icon Card tjetër të Ultimate Team
EA duket se ka bërë leak aksidentalisht kartën tjetër Icon që do të vijë në FIFA 20 Ultimate Team, si pjesë e Libertadores DLC Icons janë ndër nga lojtarët më të rrallë dhe më të vlefshëm në lojë, me disa…
Zbulohet skuadra FIFA 20 Ultimate Team e Mason Greenwood
Mason Greenwood ka shpërthyer në skenën e Premier League për Manchester United këtë sezon dhe si shumica e profesionistëve, duket sikur i pëlqen të luajë FIFA 20 Ultimate Team, herë pas here Edhe pse Manchester United mund të mos jetë…
Corentin Tolisso i Bayern Munich zbulon Ultimate Team FIFA 2020 të tij
Fituesit të Kupës së Botës, Corentin Tolisso, i është zbuluar 11-shja e tij e plotë në Ultimate Team FIFA 20 nga një kundërshtar Mesfushori i Bayern Munich është alternuar brenda dhe jashtë gjatë vitit 2020 deri më tani, me menaxherin…