Tag: ultimate team

Zbulohet Future Stars Team 1 në FIFA 21 Ultimate Team
Ne kemi parë lojtarët më të mirë të në Team of the Year, dhe tani ⁠EA SPORTS po tregon dhe yjet e ardhshëm të futbollit me promon e saj të fundit "Future Stars" Kush është në ekipin e Future Stars…
Kjo është skuadra e çmendur e Trent Alexander-Arnold në FIFA 21
Trent Alexander-Arnold i Liverpool ka zbuluar skuadrën e tij të FIFA 21 Ultimate, me disa rivalë të Premier League që ishin të përfshirë Ekipi i Alexander-Arnold u shfaq pasi Redditor-i MojetskiNoah tha se shoku i tij kishte dalë kundër yllit…
FIFA 21 shpall fituesit e Team of the Year
Ultimate XI, e zgjedhur për paraqitjet e tyre të jashtëzakonshme gjatë 2020. Ky është Ekipi i Vitit 70 nga lojtarët më të mirë nga 12 muajt e kaluar u nominuan për FIFA 21 Team of the Year ((TOTY)), me mbi…
Jack Grealish ka një skuadër të frikshme në FIFA Ultimate Team
Ylli i Aston Villa, Jack Grealish, ka zbuluar formacionin e tij të FIFA 21 Ultimate Team dhe është thjesht fantastik Skuadra e mesfushorit të Villa ishte postuar në subreddit të FIFA dhe ka mbi 507 upvotes në kohën e shkrimit.…
Phil Foden i Manchester City ka një skuadër të frikshme në FIFA
Maestroja i mesfushës së Manchester City dhe Anglisë, Phil Foden, ka zbuluar ekipin e tij të FIFA 21 Ultimate Team dhe është një nga më të mirat që kemi parë ndonjëherë Menjëherë pasi luajti në gjysmëfinalen e Man City kundër…
Kjo është gjithçka që duhet të dini rreth FIFA 21 Freeze
FIFA 21 Futmas ka vdekur, me jetë të gjatë FIFA 21 Freeze. Fushata e re e dhjetorit përzien festimet tradicionale të futbollit të EA, me FIFA 21 që merr 13 artikuj të rinj, SBC të përditshme dhe fillimin e Icon…
EA shton setin e parë të Icon Swaps në FIFA 21 Ultimate Team
Lojtarët do të fitojnë një token sa herë që përfundojnë një sfidë të renditur në menunë e objektivave të FIFA 21 Ultimate Team. Pasi të mblidhni mjaft tokens, mund t'i tregtoni ato për kartën Icon të preferencës suaj. Ekzistojnë gjashtë…
EA Sports shton grupin e parë të Prime Icons në Ultimate Team
EA Sports ka prezantuar 51 Prime Icons në FIFA 21 Ultimate Team së fundmi Këto 51 Icons do të zëvendësojnë versionet e tyre të Base Icon në paketat e FUT. Ju mund të fitoni paketa FUT duke përmbushur objektivat në…
Për momentin ka disa goditje të pandalshme në Ultimate Team
Një exploit i thjeshtë i FIFA 21 është gjetur në Ultimate Team që i bën gjuajtjet të pashmangshme, duke i lënë lojtarët e FUT Champs të shqetësuar për sa herë mund ta shohin këtë në Weekend League Disa anëtarë të…
Ultimate Team i FIFA 21 nuk do të lejohet më në disa vende
Duket se EA SPORTS po përgatiten të bllokojnë mode-in e njohur të FIFA 21, Ultimate Team, në vende të zgjedhura pasi u shfaq një mesazh i ri error në skedarët e lojës Ndërsa Ultimate Team është ende në dispozicion për…