Tag: sypherpk

“Unë fitova Squid Game”, thotë Fortnite pro, SypherPK
SypherPK është tashmë i famshëm në botën e Fortnite, por tani ndikimi i tij po rritet edhe më tej. Pasi postoi në Twitter një imazh të një arkë masive parash, fama e tij me siguri do të ngrihet në qiell.…
SypherPK kërkon që Epic Games të ngadalësojë me Fortnite crossovers
Fortnite streamer, Ali "SypherPK" Hassan, është lodhur nga crossovers-at e vazhdueshme që Epic Games po sjell në lojën e saj battle royale, Fortnite. Gjatë sezone të kaluara, Fortnite ka qenë e mbushur plot me crossovers, duke përfshirë këtu GI Joe,…
SypherPK shpjegon si të gjeni armën më të rrallë në Fortnite
SypherPK ka zbuluar armën më të rrallë në Season 4 të Fortnite dhe se çfarë duhet të bëni për ta marrë atë. SI TË MERRNI LMG E FORTNITE SEASON 4 Arma në fjalë është varianti epic i Light Machine Gun…
SypherPK zbulon këshillat e tij për makinat në Fortnite
SypherPK ka zbuluar disa sekrete me makinat e battle royale-it Fortnite, që mund të jenë goxha të dobishme në lojë. KËSHILLA DHE TRUQE PËR MAKINAT NË FORTNITE Siç e thamë këto këshilla vijnë nga videoja e re e SypherPK, teksa…
SypherPK zbulon një bug që lojtarët pro përdorin në Fortnite
Bugs nëpër lojëra nuk para ekzistojnë për periudha të gjata kohore. Në momentin që dikush zbulon diçka dhe hap fjalën, zhvilluesit menjëherë i futen punës për ta zgjidhur. Duket se Fortnite do që këtë bug specifik ta mbajë në lojë.…
SypherPK acarohet me stream snipers në Fortnite pasi i shkatërruan videon
Streameri i njohur i Fortnite, Ali 'SypherPK' Hassan ka humbur toruan me të gjithë stream snipers, që po shkatërrojnë videot e tij të gameplay-it në Fortnite, duke i përshkruar ata si: "dështakë të degjeneruar". Teksa po luante Fortnite në stream,…
SypherPK do të bëjë stream Warzone në vend të Fortnite
Në një tweet të postuar sot, SypherPK tha se do të hiqte dorë nga Fortnite dhe do i bashkohej Call of Duty Warzone në stream-et e tij. Contenti i tij në Fortnite do të vazhdonte, por jo më në formën…
SypherPK paralajmëron se mund të heqë dorë nga Fortnite
Streameri i njohur SyhpherPK ka zbuluar se mund të konsiderojë të heqë dorë nga fama dhe roli i tij si një streamer i Fortnite. Sypher është një nga personazhet më të njohura në botën e Fortnite. Ai njihet për këshillat…
Ninja dhe SypherPK mendojnë se Fortnite duhet të ketë po aq lojtarë sa Warzone
Ninja dhe SypherPK kanë sugjeruar se Fortnite duhet të ndjekë hapat e Call of Duty: Warzone dhe të zgjerojë numrin e lojtarëve që gjenden në një lobby. Gjatë një transmetimi që këta të dy po mbanin duke luajtur së bashku,…
SypherPK reagon pasi fansat e Fortnite e akuzojnë për rikthimin e SBMM
Streamer-i i njohur i Fortnite SypherPK ka reagur ndaj kritikave të lojtarëve që e fajësuan atë për ri-prezantimin e skill-based matchmaking në modet e Fortnite. SBMM ka qenë një tematikë shumë e përfolur në Fortnite prej kohësh tashmë. Sado që…